• güzel bakan, çok tatlı bir çocuk.
    güzel baktığı da, tatlı olduğu da, çocuk olduğu da doğrudur. doksanlı olmak nedir lan ?

o doğarken ilkokul bire gidiyormuşum ben. oha...

edit büdüt düdüt:

(bkz: başlığın başa kalması)
    (bkz: çağataycım duy beni) *
  • esmer güzeli tanımının ülkem için son karşılığı.
  • kendisi için bile çekilmeyecek bir dizide oynayan erkek güzeli.
  • ben böyle 90'lı görmedim.
    (bkz: 90'lı erkekler)
  • vasat bile değil..
    kaşlarını aldıran her kara yağız türk erkeğinin kaçınılmaz sonu olan, feminen görünümden muzdarip kendisi..
  • birkaç yıla kalmaz adından sıkça bahsettirecek yakışıklı. tabi şöhreti kaldırabilir kendini kaptırmadan akıllıca davranabilirse. olgun, kendine hakim tavırlarının nekadar çekici gözüktüğünden bahsetmiyorum bile. seneye bahsetmeyi düşünüyorum.
  • gülümseyememektedir. inandıramamaktadır. akamamaktadır. yazıktır, günahtır.
  • birkaç seneye biraz daha olgunlaşınca, 80'li yıllarda doğan bayanların yaşlarını küçültmek istemelerine sebep olabilecek hoş delikanlı. geçen akşam, oynadığı diziyi biraz izledim de (eleştirmeye bile değmeyecek bir dizi, o derece...), feriha'nın kafa bin beşyüzden yeryüzüne indiği sırada, karşısında tekli koltuğa oturmuş onu izlerken, buzdağından hallice ruh halini bayağı güzel yansıtmış, aferin yavruma. aynı başarıyı hemen sonraki sahnede sinirlenmesi gerektiğinde de gösterebilseydi iyi olacağıdı amma artık bir dahakine...
  • istanbul üniversitesi sulama teknolojisi bölümünde okumakta olan ünlü insan. büyüyünce yakışıklı olacaktır, şu anda değil.

zöge: valla billa sulama teknolojisinde okuyor ya. gidin okula sorun istiyorsanız. yakışıklılığına laf dedim diye kötülediyseniz, bir bakın adamın yüzüne, sabi daha yahu. bu beğenmediğim anlamına gelmiyor. bilakis, kendisini bir abla şefkati ile sarmak, ne bileyim kahvaltıda "yi oğlum yi" diye şokellalı ekmekleri ağzına tıkıştırmak istiyorum.
  • selin boronkay ile iliski yasiyorsa, yas farkini gozetmeden sansim olabilecegini dusundugum, dunya tatlisi ve yakisiklisi insan
hesabın var mı? giriş yap