şükela:  tümü | bugün
  • an itibariyle "uyuşturucu ticareti" sebebiyle aldığı cezadır. az önce sonuçlanmış dava. 4 yıl 2 ay olarak gerçekleşecekmiş. hapse girer mi bilmem ama tonla para kazanan adamın uyuşturucu ticaretinden ceza almasına nasıl sövsem bilemedim.

az bile vermişler.

edit : kakumaklu uyardı. haklı da olduğu için yorumunu aynen geçiyorum.

"ticaretten kasıt şudur. aldığı uyuşturucuyu bir başkasına vermek, onun kullanmasına yardım etmek ya da bu işin ticaretini yapanlarla irtibata geçip başkalarına yayılmasına vesile olmaktır. para karşılığı şu kadar mal alıp şu kadar satalım mantığında alacağı ceza daha fazla olurdu."
  • uyuşturucu kullanırsın neyse de ticaretini yapan en büyük cezalardan birini hakediyordur. çağatayı sevsem de az bile vermişler.
  • yazık olmuştur. kendisi ile aynı davada aynı anda yargılanan (bkz: engin altan düzyatan) bu olay olduğu gibi sevgilisi (bkz: özge özpirinççi) den ayrılıp malum partiye yaklaşıp aynı partiye yandaş ve köklü aile (bkz: alkoçlar)' a iç güveysi oldu ve davası düştü. yine aynı davada yargılanan (bkz: murat yıldırım) hemen (bkz: burçin terzioğlu) ndan boşanmış ve cumhurbaşkanına yapışmıştı sonra da yeni karısını babasından cumhurbaşkanına istettirmişti. (bkz: kenan imirzalıoğlu) yine hükümete yaklaşmış ve dava ile olan tüm bağını kesmişti.

(bkz: cenk eren),(bkz: çağatay ulusoy), (bkz: gizem karaca) resmen kurban seçildiniz. geçmiş olsun.

ticaret yaptıklarına gerçekten inanmak şuan çok güç keza aynı davada onlarla aynı şekilde yargılanan insanların durumu ortadayken.

edit. bu olayları merak edenler çokmuş. takip etmiştim. murat yıldırımdan boşandıktan sonra tanık olarak burçin terzioğlunu davaya çağırmışlardı ve kadın golünü atmıştı.

burçin terzioğlu tanık olmadı

edit2. kadınlar cephesini merak edenler olmuş. özge özpirinççi (bkz: burak yamantürk) ile gayet mutlu. burçin terzioğlu ise (bkz: ilker kaleli) ile.
  • deniz seki gibi kahraman ilan edilecektir.
  • çağatay ulusoy ve uyuşturucu ticareti birbirine çok uzak kelimeler,yazık etmiş kendisine.
  • bir olay. büyük ihtimalle aslında ticaretini yapmıyordu. sadece uzun süre yetsin diye bir seferde 10-15 gram satın alıyordu ve haliyle evindeki aramada da yüksek miktar bulundu. ve bu yüzden de evde delil toplayan savcı tarafından bulundurma temin etme ve satma suçuna dahil edildi. burada savcının çağatay ulusoy aleyhine kullandığı inisiyatifi söz konusu. aynı inisiyatiften deniz seki de mağdur edildi.
  • hangi uyuşturucu sebebiyle aldığını merak ettiğim cezadır.
  • savcının ticaret dediği kesin telefon dinlemeleri ile alakalıdır.arkadaşlarına bende var benden alırsınız falan dediyse onu ticaret saymışlardır diye tahmin ediyorum yoksa bu tip adamlar bildiğin uyuşturucu ticareti yapmıyordur herhalde.