1. monica belluci, ben affleck gibi kişiler, türkiye'ye geldiği zaman güvenliklerini sağlayan kişi. kendisi 5. dan karateci olup, dövüş eğitimi ve bodyguard'lık eğitimi de vermektedir. özel kuvvetler'e* de ders vermişliği vardır.
 2. gecen sonbaharda ben amerikan hastanesi'nde fizik tedavi gorurken cok yaslive cok ciddi bir kaza ya da baska turlu kaza gecirmis bir adamin yanindaydi. yaninda oldugu ve fizik tedavisi sirasinda da yardimci oldugu adamin korumasi oldugunu birkac hafta sonra ogrenmistim. soylenenlere gore adam guclubir adammis.

  cagdas agun da tanima cuk oturacak sekilde kapi gibi adamolusuyla ve buna ragmen titiz, dikkatli, zarif ve cevik hareketleriyle seyirlik bir adamdi.

  adini bilmiyordum. meger bir gun muhallebi krali'na cikmis. az once disko krali'nin sezon ozetinde gordum. google'layip kaydi izleyince korumaligin turkiye'deki krali ve hocasi oldugunu ogrendim. the amca gercekten guclu adammis belli ki.
 3. en başarılı martial arts intructorlarındna biri olmasını geçtim gerçek anlamda bodyguard nedir ne değildir öğrenmek için kendisine kulak vermeniz gereken insan. self defence'in ne demek olduğunu bu ülkede tam olarak özümsemiş anlamış ve aktarmaya çalışan nadir insanlardan.

  kendisini sosyal medyadan arada birde yüzyüze karşılaşmalarımızdan hayranlık içersinde takip etmekteyim.
 4. rus olmanın çok yakıştığı kişi. güzel adam. severek izliyoruz.

  (bkz: intikam)

  tv8'e çıkmış şu an, pelinle spor sohbeti var. güzel adam demiş miydim

çağdaş agun hakkında bilgi verin