şükela:  tümü | bugün
  • türk hukukunda 450 bin lira tazminatın emsali yok diyen bir avukat. müvekillerine kolaylıklar diliyorum.
    (bkz: #68372238)

kendisini şöyle övüyor: "ofisini açtıktan sonra çok kısa zaman içerisinde başarılarıyla adından sıkça söz ettirmeyi başarmış, avukatlık mesleğinde önde gelen isimlerden olmuştur." hahasdhasdas
  • müvekkili olduğu quality dergisi kapağına çıkmış ancak avukatlık kanunu m/55 'e göre suç işlemiştir .

ayrıca homofobiktir .

odun herif 'in de hukuk danışmanıymış .
  • avukatlık mesleğine yakışmayan küfürlü tweetler atan, insanlara cinsel tercihleri üzerinden hakaret eden ve ağababa gibi etrafa dayılanan biri. yeni nesil avukatlar neden böyle? hukuk fakültesinde hiç mi izan, görgü görmüyorlar? yazıktır, ayıptır.
  • öyle bir gündem, öyle bir ülke ki bu arkadaş koru hastanesi'nin de avukatı çıksa şaşırmayacağım. olur olur.
  • kurcaladıkça ortaya çıkıyor. dorock xl'deki kazayı savunan fenomen süpürgeyle bu avukat arkadaş kankaymış. vay anam vay, neler dönmüş serhat
  • yaptığı açıklama ile, müvekkilinin derdine level atlatmış şahane avukat. bu sayede kendisini tanıma fırsatı buldum, abdullah çatlı'yı rahmetle anan tweet'inden sonra dorock xl'ın kapısından girmeyi geç, sokağından bile geçmem. teşekkürler cesur yürek, teşekkürler emsali görülmemiş hukuk bilgini, teşekkürler barbaros şansal'a kurban olasıca..
  • dorock xl ya bu beyi azleder ya da kendini azleder. kadıköy'desiniz beyler, üzgünüm, vedalaşın emsalsizinizle.
  • abdullah çatlı'yı rahmetle anan, barbaros şansal gibi vatanına olan sevgisinden şüphe duymadığım değerli bir insana bir avukata yakışmayacak şekilde hakaret eden, müzik zevki tan taşçı ve ibrahim tatlıses'den oluşan, odun herif ve dorock xl'ın avukatlığının yanı sıra mete yarar'ın da avukatlığını yaptığını öğrendiğim kişidir.

bir arkadaş yazmış, kendisi bir dergiye kapak olmuş ve suç işlemiştir. link avukatlık kanunu, madde 55:

avukatların iş elde etmek için, reklam sayılabilecek her türlü teşebbüs ve harekette bulunmaları ve özellikle tabelalarında ve basılı kağıtlarında avukat unvanı ile akademik unvanlarından başka sıfat kullanmaları yasaktır.
    (ek : 2/5/2001 - 4667/35 md.) bu yasak, ortak avukatlık bürosu ve avukatlık ortaklığı hakkında da uygulanır.
    (ek : 2/5/2001 - 4667/35 md.) yukarıdaki yasaklara ilişkin esaslar türkiye barolar birliğince düzenlenecek yönetmelikle belirlenir.

bir de sevmediği herkese "şu mahkemede görüşürüz, seni dava edeceğim." diye yaklaşıyor. aynı şekilde davranan twitter avukatlarını çok görüyorum. sanırım avukat olunca yapılan ufak şımarıklıklar bunlar. ama dış taraftan edindiğim gözlemim üzerine konuşuyorum: hoş durmuyor.

bakın hiç hakaret etmedim sayın çağdaş çelik. var olan gerçekleri yazdım sadece. mevcut verilere karşı bir itirazınız varsa, kendi twitter hesabınızı dava ediniz lütfen.
  • bugün "insanlar kötü" diye tweet atmış olan dorock xl'de kör eden kaza davasının avukatı. insan gerçekten hayret ediyor.

(bkz: https://twitter.com/…elik/status/915674631369043969)