şükela:  tümü | bugün
 • pop müzik piyasasına yeni adım atmış yetenekli bir arkadaş.

  aha bu da şarkısı kör aşk https://www.youtube.com/watch?v=kksb0c1nc7u
  bence güzel olmuş.

  1987 yılında istanbul'da doğan söz yazarı ve besteci. ilk ve orta öğrenimini istanbul'da tamamladıktan sonra yüksek öğrenimini ankara üniversitesi fizik mühendisliği bölümü'nde tamamlamıştır.
  ilkokul zamanında müzikle ilgilenmeye başlayan sanatçı ilk bestesini beşinci sınıftayken yapmıştır. orta öğrenim ve lise hayatı boyunca da müzik yapmış, üniversite hayatı boyunca tiyatro ile ilgilenmiş ve müzik gelişimini tamamlamıştır. bu sürede zamanının çoğunu beste yapmaya adamış olan sanatçı, şiir, öykü, roman ve tiyatro metni türlerinde eserlere sahiptir.
  okul hayatının ardından patent mühendisliği, kalite mühendisliği ve ingilizce öğretmenliği yapmış ve ilk profesyonel çalışması olan "kör aşk" adlı eserinin kayıtlarına 2016 yılında tamamlamıştır.
  müzikal anlamda 90'lar pop müziğinden etkilenmiştir ve ingilizce eserleri de seslendirmektedir.
  ingilizce ve ispanyolca dillerini bilmektedir.
 • bi dolu güzel özellikleri olan adam. az rastlanır merakları ve heyecanlarıyla, yanında olduğu kişiye hep bir şeyler katışlarıyla, hep dolu dolu yaşayışıyla ve güzel gülüşüyle herkesin yakınında olsun isteyeceği adam. şimdi de "kör aşk" ı piyasaya sunmuştur ki dinlemekten bıkılmaz hem kendi hoş sohbeti hem şarkısı tadından yenmez