şükela:  tümü | bugün
 • ankara'da dogmus, ege üniversitesi kimya bölümü'nden mezun olduktan sonra dokuz eylül üniversitesi gsf müzikoloji bölümünü bitirmiş vokalist. istanbul üniversitesi'nde müzik yüksek lisansı yapmış. ömür gidel'den dersler almış. randy esen ve elif çağlar ile caz vokal ve emprovizasyon çalışmış. sibel köse'nin workshoplarına katılmış. yahya dai, cem aksel, imer demirer, serkan özyılmaz, burak bedikyan, engin recepoğulları, bora çeliker, tamer temel, alper yılmaz, ozan musluoğlu, kağan yıldız, kürşad deniz, burçin büke, alpay çiftçi, volkan hürsever, deniz dündar, kürşat and, eylül biçer, volkan topakoğlu gibi isimlerle sahne almış.

  ben kendisini izmir bornova'da, şimdi adını hatırlamadığım bir barda şarkı söylediği zamanlardan hatırlıyorum. şimdilerde bir parça ay biraz kuş adlı bir albüm çıkartıyormuş. ne güzelmiş. yolu açık olsunmuş.
 • izmir bornova'da beri blues isimli barda sahne almışlığı vardır.

  terminal'de de bolca dinledik. naz ve guardian'da da dinlemiştik sanki.

  feedback isimli çok başarılı bir grubu vardı.

  pek severdik kendilerini.

  kariyerdeki yükselmeyi takdir ediyor ve başarılarının devamını diliyorum ama arada tekrar izmire de bekleriz kendisini. güzel müzik azaldı burlarda.
 • an itibariyle albümünü keyifle dinlediğim hoş sesli, yüksek enerjili güzel kadın
 • http://www.cagilkaya.com/

  ne kadar az entrysi var. biraz bişeyler ekleyeyim bari.
  bu akşam kendisini ve ekibini sadece 1 tlye izledim. (izmir belediyesi kültür sanat etkinliği olarak) ilk kez dinledim. müzikal olarak sevdiğim bir tarz olması daha çok mutlu etti. daha çok diyorum çünkü güzel ve neşeli bir insan. giyiminden de belli ki renkli biri. :)
  izmir'de fuar içindeki izmir sanat salonunda izledim. hiç bir parçasını bilmemek kötü oldu tabi. ama yine de bildiğimiz bir parçanın kendi yorumları ile en azından az da olsa eşlik edebildim (adını unuttum şimdi parçanın)
  bu da oturduğum yerden (2. sıra) çektiğim fotoğraflardan seçtiklerim.(fotoğrafla ilgilenenler için canon 550d.. bi de 18-135 lensi ağır diye üşenip almayıp onun yerine eski analog canon'un daha hafif 28-90'ını aldım. iso'da 6400'e açmışım. (max 3200'de tutuyorum genelde) böyle idare edin artık :)

  https://www.flickr.com/…ugur/sets/72157646921212033
 • sık sık cafe mitanni'de sahne alıyor.
  https://www.facebook.com/cafemitanni

  buradan takip edebilirsiniz.
 • yarın roxy club istanbul'da
  --- alıntı ---
  "bir şeyler eksik" adını bülent somay'ın aynı adlı kitabından alıyor. kentet; vokal, üflemeliler, bas ve davuldan oluşuyor. orjinal bestelerinin yanı sıra wayne shorter, esperanza spalding, david binney, steve coleman, gretchen parlato, mark zubek gibi çagdaş müzisyenlerin parçalarını ve caz standartlarını yorumluyor.
  çağıl kaya : vokal
  tamer temel : saksafon
  serhan erkol : saksafon
  alper yılmaz : elektrik bas
  volkan öktem : davul
  kapı açılış: 21:00
  giriş ücretsiz

  --- alıntı ---
  https://www.facebook.com/events/986402041389150