şükela:  tümü | bugün soru sor
 • toygar işıklı'nın ilk solo albümü "sonunda"da ilk kez şarkılarını görücüye çıkaran, aynı zamanda istanbul üniversitesi ingilizce işletme mezunu olan müzisyen kardeşimiz.

  ilgili şarkılar için:
  (bkz: sen eşittir ben)
  (bkz: sen bilirsin)
 • oturup dinlenilesi, tekrar dinlenilesi ve tekrar tekrar dinlenilesi bir insan evladıdır.. israrla isteyiniz..
 • kırsın die bi şarkısı vardır ki dinledikçe dinleyesi gelir insanın...
  söyle de kötü bi huyu vardır bu insanın. bi şarkısını facebookta paylaşır ve ertesi gün kaldırır.
  yakaladınız yakaladınız yoksa bekleyin ki bi daha koysun dinleyesiniz.
  hayır söylersiniz koyacam der ama gene koymaz.

  edit:
  şimdilik sen eşittir benin çağın bodur yorumu ile idare edin.
  gene beni yalancı çıkarmadı. gene kaldırıyo şarkıyı 2 gün geçmeden..

  neyse buyrun efendim.
  http://soundcloud.com/…/cagin-bodur-sen-esittir-ben
 • facebook'ta ki hayran kitlesinden her paylaştığı şey başına 50-60 like ortalamasıyla oynayan, sol eli raket gibi, sağ eli kürek gibi söz yazarı, toygar'ın kankası. sevdiğim bi arkadaşımdır kendisini, efendidir, ağır başlıdır, geyik yapılacağı zaman o geyiğin amına koyar, ciddi bir konu konuşulacağı zaman adam gibi dinler. düğünde 2 şarkıyı garantiledim sadalkjsflakf
 • besteleri sesinden daha güzel olan sevdiğimiz bir müzisyen arkadaşımızdır kendisi. bildiğim kadarıyla en son okan demir ile birlikte ''ağır aksak'' adlı şarkıyı hem yazmış hem söylemiştir. buradan kendisine çok iyi olmuş çok da güzel olmuş diyorum.
 • başlığı altında yazılanları, kimin yazdığını merak edip facebook'u toz duman eden adam. şarkılarından bazılarını, grup sex esnasında dinlenesi şarkılar başlığı altına yazacam ama korkuyorum adam düğünde 2 porsiyon pilav, 2 bardak kola ve şekerli leblebi karşılığı canlı performans sergileyecek çünkü.
  not : toygar'ı da getir kardeşim sıkılmaz bizim düğünde jaksnhfdasfkals
 • çalar söyler, söyler çalar. müzik konusunda çok bilgilidir. kendisine bu konuda hep hayranlık duymuşumdur. ayrıca naif ve eğlenceli bir kişiliğe sahiptir. üniversite zamanlarında pek çok kez arkadaşlarına canlı konser vermiştir ufak ufak; hala tadı damağımda o günlerin. müzik yapmaktan duyduğu aşırı hazzı sürekli devam ettirecek gibi ve dolayısıyla "hayranlarını" müziksiz bırakmayacak. çok yaşa sen!
 • toygar ışıklının söylediği nergis ile gene naptın be kardeşim böylede şarkı sözü yazılmazki böylede adamın içine içine işlenmezki insan olanın yüreği dayanmaz denilen yerin göre duygusal, yerine göre espirili, sempatik ,sevilesi ,şirin insan modeli
 • durduk yere adamın amına koyan şarkılar yapan söz yazarı ve besteci. sesi de bir başka be.

  "sen zahmet etme, ne gerekiyorsa ben yaparım /hatta gerekirse sen olurum, kendimi aldatırım." (bkz: nergis)
 • bu sonbaharda kendi albumünü çıkarmasını bekliyoruz. sesi şahane, sözleri muhteşem aynı zamanda baya da komik bir insan. bir yıl içinde buralar hep entry dolacak, söyledi dersiniz.

  edit: bir sonraki sonbahar da olabilirmiş.*