şükela:  tümü | bugün
  • vazgeçmeyi düşünmekten bile korktuğunuz ön yargılarınızı yıkıveren bir öğretmen olur kimi zaman..

güneşi saklıyor diye bulutlara kızarken, bulutların geçici ve mucizevi güzelliklerinde kaybolmuş bulursunuz kendinizi...

o derinlemesine tanıdıkça bildikçe anlarsınız öyle kolay değildir çözmek

kaybolunca derinliğinde onun gibi bir ikizim olmalı tüm ömrümü onunla yaşamalıyım diyeceğiniz eşsiz insan...
  • med cezir dizisindeki hakikaten güzel hatun. orkun manyağının taş rolündeki kız arkadaşıdır.

edit: gelecek..
  • 1992 samsun doğumludur.dizi oyuncusudur.dizi oyunculuğu yapmadan önce model olarak çalışmıştır. medcezir dizisinde ceren karakterini canlandıran çağla demir ikinci dizi olarak kara sevda dizisinde oynamıştır. üçüncü projesi ise siyah inci olmuştur.
  • (bkz: alessandra ambrosio) bir ben mi benzetiyorum acaba
  • kara sevda dizisinde oynayan hemcinslerinin toplamından daha güzel bulduğum hatun. belki burun ve dudakta operasyon olabilir ama varsa da başarılı olmuş.

hakkında bu kadar az entry olması da şaşırtmıştır. sosyal medyasını afişe edelim biraz:
  • daha evvel de söylendiği gibi özellikle güldüğü zaman alessandra ambrosio'yu andırmaktadır.
  • çok tatlı, neşeli, cıvıl cıvıl bir hatun. ilk defa ilkay zaman'ın son videosunda gördüm kendisini ve çok beğendim. dekolte de pek yakışmış.
  • oyunculuğu izlenemeyecek kadar kötü, mimikleri gerçeklikten uzak olacak kadar yapmacık, kendisi güzel olan oyunculuk yapmaya çalışan bir kadın.