şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: socialmom13)
  • psikolog titriyle programlara katilan ama psikolog olmayan biri.

https://i1.imgiz.com/…mez_9541600-9623_1800x945.jpg
  • her zaman olduğu gibi hukuk haksızdan yana olacaktır ve başlıklarını sildirecektir.
    meltem banko'ya gidebilirsiniz çağla hanım.
  • yargılanırsa "diplomam yokken varmış gibi davranmayı büyüklerimizden öğrendim" diyerek savunma yapmasını önerdiğim kişidir.
  • bu da çakma sarışın.

bu da bazı şeyleri hazmedemeyip sağlı sollu saldırıyor. (bkz: http://i.hizliresim.com/qjj915.png)

bana birini hatırlattı;

(bkz: sabire meltem banko)
  • ne kadar sahtekardır bilemem ama benim için bir

(bkz: esra özcan)'dan farkı yoktur.

instagram'da tezgah açmış, artık psikolog mudur değil midir bilemediğim şahıs.
  • bilgi üniversitesi'nin verdiği bir ingilizce bir türkçe diplomayı birini sosyoloji diğerini psikoloji diplomasıymış gibi gösteren ve başkalarına hakaret edip dönüp aynaya kendi enjekte suratına bakmayan sıfatsız.

bilgi üniversitesi'nin açıklamasına göre yalnızca sosyoloji bölümünden mezundur ve psikoloji eğitimi yoktur.

instagramdaki diğer x momlar gibi çocuğunu reklam ederek para kazanmaktadır.
  • birkaç gündür denk geldiğim, simasını da keşfet bölümünden çıkardığım isim. kendisine yöneltilen iddialar bence skandal. umursamaz görüneyim diye bu iddialara yanıt vermiyor olması da ayrıca skandal.

bu kadın sosyal medya üzerinden para kazanıyor. ürün tanıtıyor, satıyor. kendi yaşamı, özelini "deneyim " adı altında ifşa ediyor. yatak odasını, göbeğini, kocasının pijamalı hali gösteriyor. hayatının bir bakıma dizisini çekiyor. hamile kalıyor, çocuk yapıyor, boşanıyor, barışıyor sosyal medya reytingi ile yaşıyor. bu insanların para kazanması beni rahatsız etmiyor. yeni dünya düzeni. mevzu bu değil bence.

mevzu, -eğer gerçekten bu insan psikolog değilse- ekran kj'lerine "psikolog" ünvanı ile giriyorsa, gittiği seminerlere, fuarlara, bu sayede gitmişse bunun hukuki bir boyutunun kesinlikle olması gerektiğidir.

sadece 4 yıllık lisans eğitiminden, yan daldan da bahsetmiyorum. ya da staj yaptığı 3-5 yerden... söz konusu birey yetiştirmek olan bir alanın en çok ihtiyacı olan şeydir eğitim. gerçek uzmanların en çok konuşması gereken yerdir. her konuda uzman kesilenler bir yana bu alan gerçek anlamıyla bilimin ışığında yetişenlerin olmalıdır.

ilk denk geldiğim de "bana sorulan sorular arasında, siz ünlü biri misiniz? ne iş yapıyorsunuz? oluyor ben çocuğunuz olduğunda beni tanıyacağınız biriyim" gibisinden bir cümle kurmuştu. deneyimler önemlidir ama çocuğunuz olduğunda ilk tanıyacağınız kişi bir uzman olsun.
  • 18 aralık 2016 socialmom13 rezaletinin kahramanı, çakma sarışın teyze.
  • bizim lümpen insanlarımız bayılır bu tiplere bizim ici boş faydasız saçma televizyonlarımız prim yaptırır bunlara yazık çok yazik, bu gün bu tamam ben bırakıyorum bu işi dese başkası yerine geçmeye dünden hazırdır.

tanım, dünyanın en önemsiz insanlarindan, boyla kiloyla dalga geçebilen tipleme