şükela:  tümü | bugün
  • sahte psikologluk yaparak insanları dolandırıp kandıran köylü kurnazı kızın yeni girişimidir.

nerden mi öğrendim. sahte psikolog olayı patladığında merak ettiğim için instagram'dan ekleme talebi göndermiştim. 1 senedir korkudan kabul edemediği birikmiş ekleme taleplerini tam da yardım toplama işine gireceği günün gecesi kabul edesi gelmiş.

sırf bu yeni fikir için masraftan kaçmamış ve 5 kişilik ekip kurmuş. burs vermek isteyen kişilerle burs almak isteyenleri birleştirmek istiyormuş. sırf bu iş için 5 kişiye maaş ödeyecek. ama amacı iyilik yapmakmış. çünkü dünyayı iyilik kurtaracakmış.

bu işe başladıktan sonra 3 günde 10 bin mesaj gönderilmiş kendisine.
    hayırlı işler çağlacım.

instagram profili
    silinirse diye:
    screenshot 1
    screenshot 2
  • bu kadının her yaptığı suç, kimse de dur demiyor. yok psikologmuş, yok para toplamaymış. bunların ikisini de yapmak için gerekli belge ve izinlere sahip olmak gerekmiyor ya? kendi dünyasını kurmuş, elini kolunu sallaya sallaya kafasına göre yol bulmuş onla ilerliyor destekçisi de çok işin en ilginç tarafı.
  • şaşırtmayan olay. hangi dolandırıcı, hangi üç kağıtçı ödüllendirilmekten başka bir ceza almış ki?
  • resmi izinsiz topluyorsa, çekirgenin 3. sıçrayışındaki haline dönmesine yol açacağını düşündüğüm olay.
  • dilencileri apartman sahibi yapan toplumun yeni olta ucu.

normal şartlarda sahtecilikten ağzı yanıp böyle bir şeyi aklına bile getirememesi lazımken yeni kerizler yeni söğüş salatalar peşine düşmüş kızımız.

arz talep!