şükela:  tümü | bugün
  • istanbul times'ta muhabir.
  • uzun zamandır özellikle referandum ile ilgili sokak röportajlarını takip ettiğim istanbul times tv'nin yükselen muhabiri. kendisi gayet cana yakın, sempatik, mütevazi ve güzel bir kadındır. geleceğinin çok parlak olacağını düşünüyorum. ayrıca bir erzincanlı olarak hemşehrimin olması, sıkı bir atatürkçü olması kendisine daha da sempati duymamı sağlamıştır. olur da burayı okursan çağla; benimle bir sokak röportajı sonrasında kahve içmeni çok isterim. :) ayrıca instagram hesabına gönderdiğim bilimadami uzantılı bir kullanıcı adından gelen mesaja rastlarsan, bana da ulaşmış olursun. bana buradan sesimi duyurma hakkı tanıyan tüm sözlük emekçilerine teşekkür ederim.

not: kendisi, burada yazılanı okuyup şahsıma gayet mütevazi bir şekilde geri dönüş yapmış, beni hiç hesapta yokken yeterince mutlu etmiştir. çok mutluyum lan sözlük. :)
  • 5 yıldır istanbul times'ta muhabirlik yaşantısına devam eden kadın. diksiyonu,güzel konuşmasıyla röportajlarını izletiyor ayrıca çok güzel saçları var.
  • kendisine sabır dilediğimiz başarılı muhabir. bana birisi sana ne dese dalarım herhalde fakat bu da bir cevap diye geçiştirmeyi iyi başarmış.
  • hemen her allah’ın günü bin bir çesit kekonun, tırreğin, beynini kiraya vermiş ihtiyarın ağız kokusunu çeken sabır taşı muhabir. umarım bir gün kendisini daha iyi yerlerde, en azından bir haber spikeri olarak görürüz.
  • güzel mi güzel, oldukça soğukkanlı, istanbultimes muhabiri. erken seçim dolayısıyla tekrar sokaklarda. kendisine rastlarsam ilan-ı aşk edeceğim. seviliyorsun çağla.
  • sanırım kendisine aşık oldum.
  • aşırı güzel bir kadın değil aslında ama acayip bir çekiciliği var. teni, saçları ve konuşması çok güzel. narin, hoş. röportajları izlerken kadına odaklanıyorum hep. zaten odaklanmayıp ne yapacağım, "akğh partiye vereceğm" diyen bıyıklı ve lcw tişörtlü dayılar benim göz zevkimi yeterince bozuyor asghdaf.

röportajlar güzel, faydalı. nice job.