şükela:  tümü | bugün
 • güzellik yarışmasına derece elde ettikten sonra çelik'in klibinde oynamasıyla tanıdığımız model. kendisi aynı zamanda bale ve modern dans ile uğraştığından defilelerin koreografilerinde önemli rol oynar, danseder falan. esmer güzeli.
 • cok guzel degil ama degi$ik bir guzel. uzun yillardir kainat guzellik yari$malarini seyreden dikkatli gozler bilir ki, cagla kizimiz venezuella'li kizlara benzemektedir. yani tum dunyadan gelen 80 kizi koyun podyuma, venezualli'li bir guzel hemen dikkatinizi cekecektir, peki niye? cunku vucut ve surat yapilari olarak, komple farklidirlar diger guzellerden. dikkat edin, diger guzellerden daha guzeldir onlar demiyorum ama farklilar. iskandinav ta$ gibi sari$inlar, akdeniz esmer bombalari belki de venezualli adaylardan daha guzel oluyorlar ama sonucta siradanlar cunku onlardan cok var.

  neyse, sonucta cagla boyle bir kiz. yani guzelligine lafim yok. yillarca balerinlik yapmi$, voleybol oynami$, yani vucut terbiyesi de var. sesi hafiften kalin ama problem degil. ha bir de a$agidaki vecizeyi etmi$. gelecek nesiller okusun diye ekliyorum.

  "dergiye seksi poz veren kendini manken sanıyor. ben kendimi gerçek bir manken olarak görüyorum. (2 saniye sonra) mankenlik sadece elbise taşımak değildir. ben kendimi manken olarak görmüyorum..." cagla sikel

  web sitesi: http://www.caglasikel.cjb.net/
 • iki kelimeyle tanimlamak gerekirse "makyaj harikasi" olarak niteleyebilecegim hatun. vucudunun idealligini gozu goren ve mantigi olan kimse inkar edemezken "bir insan makyajsiz maksimum ne kadar cirkin olabilir" sorusunu "iste bu kadar" diye cevaplayabilecek potansiyele sahip manken ki$i.
 • ... boynuzlandığı mı boynuzladığı mı konusu entrylerce tartışılan çok uzun boylu bir manken kızımız
 • giyim stili aşmış olan manken
  podyum dışında güzel giyinemeyen, zevksiz mankenlerden değil
  (bkz: kiskancliktan catlamak)
 • esquire dergisinin şubat sayısının kapağında "çağla şikel kolejli kız pozu verdi" başlığıyla gördüğümüz, eğer bütün kolejli kizlar böyle gezselerdi yurdumuzda zorunlu eğitim 24 sene olurdu diye düşündüren manken... pozlar fetiş, o ayri...
  dipnot: bu entry 21 temmuz pazar 2002'de hürriyet pazar'a çikmiş...
 • fazlasiyla belirgin kaburga kemikleri ile itici olan manken.
  (bkz: detay)
 • annesi daha güzel olan manken.