• dobra dobra adlı iğrenç magazin programına tartışılmasına anlam vermediğim korkunç olay.
 • henüz 15 yaşındaki çağla tuğaltay, 5 haziran 2000 tarihinde fulya’daki evlerinde boğazı kesilerek öldürüldü. cesedi bulunduğunda iç çamaşırları çıkartılmıştı. adli tıp kurumu raporu sonuçlarına göre katili, çağla’ya tecavüz etmemişti ya da edememişti. evden çalınmış tek eşya yoktu. kapı girişi zorlanmamıştı. apartmana giren yabancı birini gören yok.. cinayet aleti bıçak evin mutfağından alınmış, parmak izi yok.. dosya kapatıldı. 2009 yılında ise istanbul emniyet müdürü hüseyin çapkın’ın talimatıyla özel bir ekip kuruldu. ancak görevlendirilen ekip de cinayeti aydınlatamadı.

  (bkz: hande çinkitaş)

  bu çocuklar evlerinde, en guvende olduklarını düşündükleri yerde öldürülüyor. hem de iğrenç bir şekilde. ceylin adında on yaşında bir kızın da katili komşusu çıkmış. dilerim bu iki kızın da katili yakalanır.

  edit: olay yeri uzmanı bir polis çağlanın ayakkabısının mutfakta bulundugunu ama parmak ızı alınmadıgını belirtmiş, olay yeri inceleme ekibinin de ihmali olduğunu eklemiş. bilgi için @merhabahocam’a teşekkürler
 • serap paköz'ün sunduğu gerçeğin peşinde adlı programda işlenmeye başlayan cinayet. inşallah hande çinkitaş cinayeti gibi sarpa sarmaz.
 • 6 ay sonra zaman aşımına uğrayacak cinayet vakası.

  çok acı çok korkunç bir olay. gencecik bir kız, bir çocuk meçhul bir cinayete kurban gitti ve eğer 6 ay içinde herhangi bir kanıt bulunamazsa yapanın yanına kâr kalarak kapanacak dosya.

  umarım konu gündemde tutularak bir sonuca ulaşılır hem ailesinin acısı bir nebze diner hem rahmetli çağla’nın ruhu huzur bulur.

  bu arada çağla’nın bedeninin bulunduktan sonra odaya çok giren olduğu için olay yeri ve kanıtlar bozulmaya uğramış. yani allah korusun böyle bir durumda polis gelene dek olay yerini kapatıp o şekilde beklemek lazımmış. kimsenin böyle bir bilgiye ihtiyaç duymamasını dilerim.
 • zaman aşımına uğramak üzere olan, bugün itibarıyla müge anlı ile tatlı sert'te işlenmeye başlanan cinayet. 19 buçuk yıldır aydınlatılamayan cinayet ile ilgili özet bilgi burada.
  ben inanıyorum, el ele verirsek bu cinayeti hep birlikte çözebiliriz.
 • bugün haberi gördüm. 15 yaşında çocuk daha ve boynu kesilerek öldürülüyor. olay da bence bütün abi,kardeş demeden herkesin üstünde durulması gerekiliyo,içerden birinin yaptığı çok belli.. yazık inşallah bulunur ve o katille aynı havayı solumak zorunda kalmayız.
 • 5 haziran 2020'ye kadar çözülemezse zaman aşımına uğrayacak olan cinayet.
  ben çok üzülüyorum bu cinayete ve (bkz: hande çinkitaş cinayeti) ne.

  allah rahmet eylesin, şimdi yaşasa hayali olan anasınıfını açmış olacaktı belki de..

  bugün itibariyle müge anlı tarafından yine ele alındı bu cinayet. daha önce de çıkmış aile müge'ye ancak çağla'nın annesi yayın yasağı getirttiği için o döneme ait yayınları izleyemiyoruz.
  müge anlı takipçilerinin yorumlarından okuduğum kadarıyla; o dönem mügeciğim çağla”nın abisinden şüphelenmiş. çağla'nın annesi de bu duruma tepki gösterince tartışmışlar ve anne, savcılıktan yayın yasağı aldırtmış konuyla ilgili.

  birkaç yıl önce serap ezgü'ye çıktı anne. o dönem yine yayını yarıda bıraktı. bunun sebebi nedir?

  umarım çözülür bu cinayet. çok korkunç bir durum bir katilin 19,5 yıldır içimizde dolaşıyor olması!
 • bu sabah müge anlı da izlediğim cinayet..onca yıl nasıl olur da aydınlatılamaz akıl almıyor annenin o an acaba çok korkmuş mudur sözü ciğer bırakmadı cok acı..mutlaka bir bilgi sahibi olan vardır ki böyle olaylar malesef her zaman yakın çevreden çıkıyor oralarda sinsi sinsi bekleyen tüm cenazeyi izleyen bir haysiyetsiz olduğuna eminim...umarımım çağla’nın yerinde huzurla yatabilmesi için bir an önce gelip konuşurlar.
 • bu gazetede yazdığına göre katil arkasında yeşil bir iç çamaşırı bırakmış. yeşil iç çamaşırları genellikle askerde giyiliyor yani katil askerden yeni dönmüş birisi olabilir, o yaş grubuna da bakılmalı.
 • umarım zaman aşımına uğramadan katili bulunur. çok üzücü..
hesabın var mı? giriş yap