şükela:  tümü | bugün
  • namıdiğer hazreti korkunç. twitter fenomeni ve yeni youtuber.

aynı zamanda altın takılarla donatılmış bindallı veya gelinlik giyip zılgıt çekerek gothic queen stiline sahip olabilecek yeryüzündeki tek insan.

twitter paylaşımlarını uzun süredir ilgiyle takip etmekteydim. kendisini ilk peynirli poğaça tweet'i ile tanımıştım, daha sonra kendine has ikonik tarzı ve tweet'leri ile takipçi sayısını hızla arttırdı.

şuh vampirik görüntüsünün altında minnoş bir kedi yattığını düşündüğüm için kendisinin paylaşımlarını hep yakın bir arkadaşım yazmış gibi okudum.

birkaç gün öncesinde youtube videosu yükleyerek artık video çekeceğini müjdeledi.

ilk videosu pembe tezkere alım sürecine ilişkin. konuyla ilgisiniz olsa da olmasa da bir şekilde tüm ııı'lamalarına rağmen severek izliyorsunuz. tabii ki bunlar ilk video için çok çok doğal. bir izleyicisinin ııı'lamaları için editlediği video'yu da çok sevdiğim için bunu da buraya bırakıyorum.

bence buralar değerlenecek.
  • instagram sayfasını çok enteresan ve sanatsal bulduğum gotik bir deli.
  • dünyanın en şahsına münhasır insanı olabilir bu insan . ahir ömrümde ilk kez bir insanın fanı olacağım çağlar sayesinde. mizahı beni inanılmaz güldürüyor ama beni en fazla çeken taraf tavrı. kendine haslığı. videolarında görebildiniz mi bilemiyorum ama, iyi bir insan olduğu o kadar belli ki. pembe tezkere videosunda aile ile ilgili kısımda çok duygulandım ben mesela. böyle insanlara çok nadir rastlanır arkadaşlar. müzik zevkinden tut, giyim tarzına, kültürel alt yapısından tut, mizahının şahaneliğine arabesk ruhunu yansıttığı aksesuarlarından tut, o yerinde ve haklı özgüvenine bayıldım bayıldım bayıldım. güzelliğinden bahsetmiyorum bile. iyi ki çıkmış karşıma zılgıtını sevdiğiminin hazreti korkuncu ya . son videosunu izlemediyseniz şiddetle tavsiye ediyorum. deprem çantasında neler olduğunu anlatmış ve gerçekten hayat kurtarıcı tavsiyeleri var ahahhahah.
  • videolarını izlemedim ama twitterda takip ediyorum. tarzı bana fazla aykırı gelse de esaslı ve inanılmaz cesur bir insan olduğunu düşünüyorum. tam sığır türklerin hakkından gelebilecek kapasitede biri.