şükela:  tümü | bugün
 • çağlarcılara hitap etme biçimi.
 • an itibariyle karadeniz tv'de devam etmekte olan gençlik meclisi adlı programı hazırlayıp sunan genç televizyoncudur. bu haftaki konuğu bdp istanbul il eş başkanı asiye kolçak'tır. bugüne kadar ihsan eliaçık, burhan kuzu, ezel akay gibi ünlü isimlerle yaptığı sohbetlerin yanında, kürtçe ve lazca üzerine yaptığı programlarla da karadeniz tv'de beklemeyeceğiniz konular üzerine eğilmektedir.

  iyidir, güzeldir, çokseslilikdir. karadeniz tv'de bir imc tv havası yakalamıştır. takipteyiz.
 • web sitesi için; http://www.caglarcilara.com/
 • krt izleme sebebidir kendisi, programına çağırdığı konukla ne kadar farklı düşüncelerde olsa da kavga etmek yerine anlamaya çalışan programcıdır. ana akım medyadaki programcı kılıklı goygoyculara ders olarak okutmak lazım kendisini.
 • çalıştığı kanal reyting kaygısı olmayan bir kanal dolayısıyla bu arkadaşın programlarında çirkefleşmesine gerek kalmıyor. konuk ettiği insanlarla izlenesi programlara imza atıyor.

  ama iş bu arkadaşın kendisinde bitiyor, adam o kadar düzgün ki ana akım medyada reyting savaşı içinde bulsa kendisini yine de adam gibi izlenecek programa imza atar. görev aldığı kanal gayet güzel ancak bu arkadaş çok daha iyi yerlerde olmayı hak ediyor. ne zaman denk gelsem hiç alakalı olmadığım bir konu ve konuk da olsa sırf düzeyli bir şey olduğu için izliyorum.

  gerçek hayatta tanıdığım biri olsa her programdan sonra arar tebrik ederdim kendisini. iyi ki varsın.
 • gâyet yetenekli, efendi ve yakışıklı(diyesim geldi) genç sunucu. her meşrepten konuk ağırlıyor ve hepsiyle de çok düzeyli söyleşiler yapıyor.
 • okuma oranı arttıkça hafakanlar basıyor diyen sebahattin zaim üniversitesi rektörünü konuk ettiği program ile varlığından haberdar olduğum, efendiliği, düzgünlüğü, kalitesi her halinden belli televizyoncu.
 • konuklarından gündem yaratacak beyanlar alma konusunda kendini çok geliştirmiş bir haberci. bunu cem toker'de de, bülent arı'da da gördük. artık konuğuyla nasıl bir iletişim kuruyorsa, o bomba etkisi yaratacak lafı bir şekilde söyletiyor. adını ileride çok duyarız.
 • kaba göre kalıbını belirleyen ekran yüzüdür.

  https://m.youtube.com/…ature=youtu.be&v=xcta8lo8vic

  videonun giriş performansına bakılırsa kendisi akit veya vahdet gibi tc düşmanı yeni osmanlıcı/gerici/fitneci yayın organlarında palazlandırılabilir. dönemin trendlerine uygun ahlak anlayışını kolay benimsemiş.
 • krt kültür tv haber koordinatörü. hafta içi her gün hazırlayıp sunduğu haber merkezi isimli programında birbirinden ilginç konukları ağırlıyor. bu konuklardan birisi de '' okuma oranı arttıkça beni afakanlar basıyor '' cümlesinin sahibi bülent arı'ydı. çağlar cilara'nın vesile olmasıyla bu adamın ne olduğunu herkes gördü. o yüzden buradan kendisine teşekkür ediyorum, bu zihniyetin ne kadar tehlikeli olduğunu birinci ağızdan ve en açık şekilde bizlere duyurduğu için. aslında söz konusu program da bülent arı baya baya gaf yapmış. izlemek isteyenler için link.