şükela:  tümü | bugün
  • çağlarcılara hitap etme biçimi.
  • an itibariyle karadeniz tv'de devam etmekte olan gençlik meclisi adlı programı hazırlayıp sunan genç televizyoncudur. bu haftaki konuğu bdp istanbul il eş başkanı asiye kolçak'tır. bugüne kadar ihsan eliaçık, burhan kuzu, ezel akay gibi ünlü isimlerle yaptığı sohbetlerin yanında, kürtçe ve lazca üzerine yaptığı programlarla da karadeniz tv'de beklemeyeceğiniz konular üzerine eğilmektedir.

iyidir, güzeldir, çokseslilikdir. karadeniz tv'de bir imc tv havası yakalamıştır. takipteyiz.
  • web sitesi için; http://www.caglarcilara.com/
  • karadeniz tv yi izleme sebebidir kendisi, programına çağırdığı konukla ne kadar farklı düşüncelerde olsa da kavga etmek yerine anlamaya çalışan programcıdır. ana akım medyadaki programcı kılıklı goygoyculara ders olarak okutmak lazım kendisini.
  • çalıştığı kanal reyting kaygısı olmayan bir kanal dolayısıyla bu arkadaşın programlarında çirkefleşmesine gerek kalmıyor. konuk ettiği insanlarla izlenesi programlara imza atıyor.

ama iş bu arkadaşın kendisinde bitiyor, adam o kadar düzgün ki ana akım medyada reyting savaşı içinde bulsa kendisini yine de adam gibi izlenecek programa imza atar. görev aldığı kanal gayet güzel ancak bu arkadaş çok daha iyi yerlerde olmayı hak ediyor. ne zaman denk gelsem hiç alakalı olmadığım bir konu ve konuk da olsa sırf düzeyli bir şey olduğu için izliyorum.

gerçek hayatta tanıdığım biri olsa her programdan sonra arar tebrik ederdim kendisini. iyi ki varsın.

dostum çağlar az kaldı yakında programında buluşacağız. yeryüzünün lanetlilerini temsilen konuk edeceksin beni. *
  • gâyet yetenekli, efendi ve yakışıklı(diyesim geldi) genç sunucu. her meşrepten konuk ağırlıyor ve hepsiyle de çok düzeyli söyleşiler yapıyor.
  • sadece işini yapan güzel bi kardeşimiz.
  • okuma oranı arttıkça hafakanlar basıyor diyen sebahattin zaim üniversitesi rektörünü konuk ettiği program ile varlığından haberdar olduğum, efendiliği, düzgünlüğü, kalitesi her halinden belli televizyoncu.
  • konuklarından gündem yaratacak beyanlar alma konusunda kendini çok geliştirmiş bir haberci. bunu cem toker'de de, bülent arı'da da gördük. artık konuğuyla nasıl bir iletişim kuruyorsa, o bomba etkisi yaratacak lafı bir şekilde söyletiyor. adını ileride çok duyarız.
  • krt tv denilen kanalın varlığından haberdar olmamı saglamış olan, olaylara ciddi anlamda objektif yaklaşabilen ara ara ters köşe sorularla konuklarını köşeye sıkıştıran babyface sunucu.