• soyadının adamıymış.
  • 5 dakikalık bir konuşmasında yaklaşık 10 kere ukranya(ukrayna değil) diyerek kalitesini konuşturmuştur, analizler falan zaten facia, kahveden mehmet emmiyi getirsek daha mantıklı şeyler anlatırdı herhalde
  • levent gültekin'e yirminci sınıf bir akit yazarı üslûbuyla yanıt vermeye çalışan yobaz komünist. "zemahşeri, elmalılı tefsirlerini okumadan kuran eleştirisi yapamazsın bu seni aşar." diyenlerden farkı yok. yobazın her çeşidi sakıncalıdır.
  • değerli bir akademisyen. siyasi analizleri güçlü.
  • aberystwyth üniversitesi uluslararası siyaset departmanı araştırma görevlisi.
  • levent gültekin'in raul castro'nun atama yolu ile küba'yı yönetmesi ile ilgili eleştirisine, sen onun kim olduğunu biliyor musun? che ile fidel'i tanıştıran kişi o gibi ergenvari bir yaklaşımla savunmaya geçen şahıs. umarım hocaları bu yazısını okumaz, daha demokrasiyi bilmeyen adamı biz ne alaka araştırma görevlisi yaptık diye sorabilirler.
  • the logic of political survival in turkish politics: the case of akp adlı doktora tezini az önce odtü uluslararası ilişkiler profesörlerinden birinin halk tv'de zikretmesiyle duydum, indirdim. okumaya başlayınca müthiş bir şey gördüm: supervisor: professor mustapha kamal pasha.
hesabın var mı? giriş yap