şükela:  tümü | bugün
 • altınordu forması giyen 96 doğumlu sağ bek.

  potansiyeli var umarım devamı gelir.
 • altınordu'nun 19 yaşındaki genç stoperi.kendisi ilkokul arkadaşımdır.futbola orta saha ve 10 numara pozisyonlarında oynayarak başlamıştır ancak zaman içinde stoper'e evrilmiştir.

  inşallah kendisini ileride çok daha iyi yerlerde görürüz.
 • altınordu kulübü başkanı seyit mehmet özkan'ın transferi için sezon sonunda beşiktaş'a öncelik tanıyacaklarını açıkladığı 96 doğumlu stoper.
 • menejerinin ahmet bulut olduğunu düşündüğüm wonderkid. yoksa ikinci ligde yarım devre oynayan 18 yaşındaki bir çocuğun wolfsburg, lazio gibi takımlarla adının anılması pek hayra alamet değil. ya da altınordu projesini pohpohlamak için algı operasyonu yapılmaya çalışılıyor.
 • met management gmbh menajerlik şirketi tarafından temsilciliği yürütülen oyuncu. bence biraz daha tecrübe kazanınca, oynamaya devam edebileceği bir kulübe gitmeli. bonservisi de 4 milyon euro civarı olursa mükemmel olur, bu 4 milyonun en az 2si altyapıya harcanır, yeni çağlar'lar çıkar.
 • basındaki haberlere göre sezon sonunda beşiktaş 6 milyon euro ödediği takdirde transferde önceliğe sahip olacakmış, diğer kulüpler daha fazla ödese bile beşiktaş bu rakam üzerinden satın alabilecekmiş. altınordu başkanı bir de bunu çok büyük delikanlılık yapmış havalarında, söz senettir şekli yaparak açıklamış. 6 milyon euro lan boru mu.
 • 19 yaşındaki türkiye alt yapılı bir futbolcu 6 milyon euro etmez, hele de stoper hiç hiç etmez.
  fiko almasin o paraya alan sa hayrını görsün.

  soran olursa ismail köybaşı (5,5 milyon euro) içinde bir yaradır dersiniz.
 • inşallah fikret orman'ın gazına gelip havalara girmez.
  orman'a kalsa stadı 3 yıl önce bitirmişti.

  aman evladım, sen onun ipiyle kuyuya inme.
 • değil beşiktaş'ın, hiç bir türk takımının 6 milyon euro vermeyeceği futbolcu.

  menajeri mi, temsilcisi mi kimse artık, medyayla yakın ilişkileri olan bir arkadaş belli ki. 3 günde bir yok wolfsburg, yok lazio, yok beşiktaş haber yaptırıp duruyor.

  bakın bu 20 gün önceki haber. 20 gün önce 3 milyon euro fiyat çekilmişken, bugün 6 milyon euro'ya anlaşılmış. bu 20 günde 2 şampiyonlar kupası finali, bir de dünya kupası yarı finali mi oynadı bu arkadaş?

  neyse, bazı menajerlerin oyuncağı olan spor muhabirleri var medyada. bakın caner erkin'in menajeri de benzer şekilde medyada adamları olan biri *, her allahın günü "caner erkin roma'ya gidiyor", "galatasaray caner'in peşine düştü", "caner fenerbahçe'den sözleşme yenileme için haber bekliyor, fenerbahçe geç kalmak üzere" haberleri çıkarttırıyor. geçen sözleşme döneminde de chelsea, liverpool falan istiyordu, ne hikmetse temmuz ortasına kadar bekleyip 1.750.000 euro gibi görece düşük paraya ve kısa süreli * bir sözleşmeyle fenerbahçe'ye imza attı.

  bu sebepten ötürü, bazı türk oyuncular hakkında yapılan transfer haberlerini ciddiye almayın önerisinde bulunayım.