şükela:  tümü | bugün
  • çok sağlam bir ses, bilmeyerek diye bir parçası var, başka bir yerlere götürdü ilk dinleyişimde. sanırım iddiasız kendi halinde takılıyor şu anda, ama bence bu ses ve yorumla daha güzel yerlere gelebilir, hatta gelmeli.
  • hayatı ıskalayan bir şarkı, derdi var hayatla. istanbul anlatır öyle bir şarkı.
  • bunca yıllık müzik dinleyicisiyim böyle güzel ses , şarkı , albüm duymadım , görmedim.
    daha şarkının girişinden "bunda ezginin günlüğü tınısı var" dedim ki kutsal bilgi kaynağı beni doğruladı.
    türk müziğinin ihtiyacı olan ses bence.

ütopya müzik yapım etiketiyle öyküden önce albümü mevcut. türk müziğini yaşatalım arkadaşlar.
  • neden bu kadar az entry'nin girildiğini anlamadığım sanatçı.
    öncelikle nasıl bir kaliteli olduğunu yourube sayfasından bakınız. link

baktığınızı farz ediyorum. şimdi soruyorum günümüzde bir sürü karga bu kadar popülerken çağrı çetinseller gibi sanatçılar neden gereken karşılığı almıyor?

cevap basit. eskiden emeğe saygılı, kalite nedir bilen hatta tarzı olmadığı halde dinlediği müziklere gerçekten güzelmiş diyen bir topluluk varken, şimdi ise tamamen ne istediğini bilmeyen, sürekli medyada gösteriliyorsa kaliteli biridir, sunulanı tüketmek amacı olan bir ülkede yaşıyoruz.

kaliteli şeylere ışık yılları kadar uzak olan toplumda yanlış zamanda doğru işler yapan sanatçı. emeğinin karşılığını alacağın bir ütopyada karışılaşmak üzere...
  • ezginin günlüğü içindeki yerini incelememiş olsam da solo performanslarındaki sakin, yormayan sesi ve şarkılarıyla dinlemesi huzur veren müzisyenlerden. 2013 yılında öyküden önce adında bir solo albüm çıkarmıştır. zafer güler'in 2012 yılında çıkardığı sayıklamalar albümünde kırık hayal adında sözü ve bestesi kendisine ait bir şarkı bulunmaktadır ayrıca.