şükela:  tümü | bugün
  • doğru çalışmasını temin etmek için elzemdir. zira çağrı merkezinde bizi iki haneli beyninden çıkan yalanlarıyla oyalamaya çalışan o cahil ve de tembel personel, bize ukalalık yapmak değil sorunumuzu -sike sike- çözmek için maaş almaktadır. bir kere bunlara 'siz' demeyin. eğer derseniz her ilkel gibi 'ben bunu kafalarım' tribine girerler. asla kibar olmayın çünkü onlar müdürlerinden hakaret göre göre adam oluyorlar, sertlik karşısında hazırola geçiyorlar.
  • hayatımda bir sefer yaptığım eylem. kampanya vs için aradıkları zaman, zamanım yoksa yok derim; ya da dinlerim ve büyük ihtimalle teklifi kibarca redederim.

    geçen gün numaramı bir şekilde sistemlerine alan bir yer yine aradı, aradıkları kişinin (isimle hitap ediyorlar) ben olmadığımı artık aramamalarını söylediğimde, o zaman git numaranı değiştir gibi bir cevap alınca insan doğal olarak sinirleniyor. azarlıyor
  • dedemin internetin sorun olduğu için ttnet ile konuştum haftasonu, güvenlik sorusu olarak dedemin anneannesinin (?) kızlık soyadını sordular. dalga mı geçiyorsunuz 85 yaşındaki adamın ne anneannesi dediğimde de "ha tamam annesi de olur ya" gibi bir cevap aldım. insanı delirtmek için çalışanlar var gerçekten.