şükela:  tümü | bugün soru sor
 • muayene için 450 -500 arası bir para veriyorsunuz.
  muayene yoğun ilgi nedeniyle 6-7 dakika kadar sürüyor.
  bazı tetkikler gerekirse 500 ile 1000 lira arası da onlara harcıyorsunuz.
  ameliyat gerekirse doktor hanımın istediği ücret ise
  50 000 tl (yazıyla, ellibin lira)ile
  55 000 tl ( yazıyla, ellibeşbin lira) arasında değişiyor.
 • #70697453
  tanim: hakkindaki iddialar dogruysa, bir dolandirici.

  edit: avukati araciligiyla, para almadigi ve iddia sahibi aile tarafindan dolandirilmak istendigi aciklamasinda bulunmus (soz konusu haberin yeni safak'ta cikmis olmasi da suserleri suphelendirmis). ote yandan, sikayet var'da gecen ocak'tan beri hakkinda turlu sikayetler yapilmis. haksiz saldiriya ugruyor olabilir tabi de, kendi yerinde olsam, aylarca tuzel kimligime bu sekilde saldirilar gerceklesse, gerekli adimlari atardim.
  yok mu kendisini taniyan meslektaslari, eski hastasi falan. biri de "tanirim" diye yazmamis.
 • yesin bakalım ne kadar daha yiyecek.
 • tam bir paragöz, tipine bakınca anlayacaksınız zaten. gerekli yada değil parasını alsın da hasta zerre umrunda değildir. gün gelecek sen de öleceksin be sakallı, ne gerek var bu kadar hırsa. mezara mı götüreceksin, torunlarına mı çatır çatır yedireceksin?
 • kendisi hakkındaki iddialara ve bazı sitelerdeki şikayetlere bakılırsa sıkıntılı bir kişiliğe benzeyen omurilik ve sinir cerrahı doktor.
 • google'dan incelediğimde tv programlarına da çıktığını gördüğüm, hakkında çok fazla şikayet olan omurilikçi bacımız. tv programlarına çıkınca, kendini dünyanın en ünlü ve en yetkin doktoru sandı galiba da fiyatları uçurmuş. hem neden böyle doktorları televizyon programlarına davet ediyorlar yahu? izlemedim fakat kim bilir programlarda nasıl bir sevgi pıtırcıklığı yapmıştır. sonra da hastaları azarlamış filan.

  topsakalın yakışacağını düşündüğüm kısa ve yokuş saçlı hanımefendi.
 • sikayetvar.com daki sikayetlere bakinca; kendisi hastalara cok kotu davranan, ameliyat ucretinin fazla oldugunu soyleyen hastalarini odasindan kovan, sgk gecmeyen kendi anlasmali radyoloji merkezinden baska yerde mr cektirilirse goruntulere bile bakmayan, hastalarini azarlayan ve hemen her hastayi 50-100 bin tl arasi degisen miktarlar odeterek ameliyat etmeye calisan bir doktor imaji veriyor.

  bu kadar fazla ve benzer sikayetlerin tesaduf olmadigini dusunuyorum. iddialar dogru ise bu doktora kesinlikle gidilmemelidir. iddialara yonelik dr. topsakal da bir aciklama yapmalidir.

  ayrica yapmadigi bir ameliyattan 50 bin tl ucret aldigi ve geri vermedigi de iddia edilmektedir.

  (bkz: yapmadığı ameliyat için 50 bin tl alan doktor)
 • yapmadığı ameliyat için 50 bin tl alan doktor başlığında adını gördüm yazarların yönlendirmesiyle şikayetvar'a baktım kanım dondu. şu vakası bir ab ülkesinde olsa meslekten men edilir ve yıllarca hapis yatardı. doktorlara güvenmeyin televizyona çıkan doktorlara asla güvenmeyin.
 • hipokrat yeminine çağ atlatmış doktorumsu kılığına girmiş insandır.
 • insanlar doktor ararken artık internette araştırma yapıyor. bu kadının dolandırıcılık haberleri ve tıp etiği - hipokrat yemininin üzerine tükürmesi pervasızlığına bakınca bundan sonra umarım aç kalır diyeceğim ve bunu umacağım tıp fakültesi diplomalı kişi.

  daha önemlisi doktorların bu gibi etik değerleri olmayan kişileri hemşerici kafasıyla bendendir diyerek savunması da ayrı bir hata olacaktır. doktorlar bu gibi kişileri kendi içlerinde elimine etmediği sürece toplumun şifacıları, hayırlı kişileri olarak değil; üç kağıtçı paragöz tüccarları olarak algılanmaya devam edeceklerdir. doktora dayak olayları da yanında edinecekleri promosyon kazanımları olacaktır.

  umarım sağlık bakanlığı hakkındaki iddialar hakkında tez zamanda soruçturma açar.