şükela:  tümü | bugün soru sor
 • iki kişinin katili olan kalantor jip sürücüsü (bazı yerlerde ismi cahit arda arsal olarak geçmektedir)

  (bkz: hülya erşah gencer)

  alıntıdır:

  http://www.motosiklet.net/…unc-kazanin-videosu.html

  geçtiğimiz günlerde şu haberi okumuştum ;

  fsm köprüsü çıkışında aracın ön camına isabet eden taş sonucu ağır yaralanan ve hastanede hayatını kaybeden fizyoterapist gencer'in cenazesi, defnedildi. fatih sultan mehmet (fsm) köprüsü çıkışında seyir halindeki araca çarpan taşın ölümüne neden olduğu 7 aylık hamile fizyoterapist hülya erşah gencer, biga ilçesine bağlı karabiga beldesinde toprağa verildi.

  gencer'in cenazesi, öğle namazına müteakip karabiga ulu camide kılınan namazın ardından şehir mezarlığında toprağa verildi.

  gencer ailesinin, hülya erşah gencer'in karnında ölen 7 aylık kız bebeklerine mercan ismini koymayı kararlaştırdıkları öğrenildi.

  bugün ntv haber ajansı kadının ölümüne neden olan bu kazanın videosunu yayınladı ;

  http://www.ntv.com.tr/…eo/turkiye/...e0khvhfqki7w_q

  beyaz jipi kullanan cani bariyere çarpmadan önce yolun karşı tarafında sol şeritten gelen gri renkli hafif ticari araç (doblo veya fiorino) içinde eşi ve arkadaşı ile seyir halinde olan rahmetli hülya hanım var.

  allah mekanlarını cennet eylesin, o yavrucağın da annesinin de. eşine sabırlar diliyorum.

  diğer cani hakkında bir şeyler yazmak istemiyorum. şu an ciddi ciddi adalet kavramını, ceza kavramını sorguluyorum.

  kazasız belasız sürüşler.

  ----

  serbest bırakmışlar...
  şimdi ne desem bilemedim bu ülkede adalet gerçekten yok ne yapalım kendi adaletimizi kendimiz mi kuralım ?
  o adam beline silah takıp gidip vursa bence haklı.
 • ülkemizin yollarında araç sahibi olan binlerce magandadan biri iken, maganda olarak kalmaya gönlü elvermeyip katil olan canlı artığı.

  trafik kazası yoktur, aceleye getirilmiş cinayet vardır.
 • cinayet işleyip serbest kalanlardan. adalet sistemine güvenen varsa hala gitsin kendini köprüden atsın. bu ülkeye bir punisher veya dexter lazım.
 • istanbul fsm köprüsü girişinde makas atarak tehlikeli şekilde ilerlediği için neden olduğu kazada hülya erşah gençer'in ve henüz doğmamış kızının ölümüne sebep olduğu iddia edilen şahıs.

  mahkeme serbest bırakmış. eşini ve henüz doğmamış kızını kaybeden
  acılı eş, mahkemenin bu kararına haklı olarak isyan etmiş ve imza kampanyası başlatmış.

  https://www.facebook.com/hulyaersahgencer/?fref=nf
  http://www.milliyet.com.tr/…-uyusun-gundem-2205903/

  yüzlerce kamerayla izlenen istanbul otoyollarında hala makas atan adamlar cirit atıyor ve bunlar her gün hepimizin hayatını tehlikeye atıyor. bunu gerçekten anlamıyorum. hız sınırının 121 km/s olduğu yolda bana sadece bir anlık dalgınlıkla çıktığım 122 km/s ile ceza yazan devlet benim canıma kast eden makasçı katilleri görmezden geliyor. görmezden geliyor diyorum çüknü defalarca trafik polisinin önünden makas atarak geçen arabaya tanık oldum. polis kafasını kaldırıp bakmadı bile.

  demek ki neymiş? medeniyet yol yapmakla, teknolojiyle olmuyormuş. medeniyet, teknolojiyi insanların refahı ve güveni için kullanabilmekle oluyormuş. turp sıkayım sizin benden daha kolay para almak için yaptığınız gişesiz süper teknolojik hgs sistemine. benim canıma kast eden herifleri ıslah etmedikten sonra...
 • change.org linki

  "kehribar gözlü sarı papatyam ve küçük kızım rahat uyusunlar."
 • türkiyede adalet güçlülerin elinde orospu olmuş bir sistemdir. katil olan bu şahsiyet hala dışarda dolaşması bu yüzdendir

  --- spoiler ---
  24 haziran 2016 ( cuma ) tarihinde yapılan ilk duruşmada katil cahit arda arsal ve avukatlarının savunması dinlendi.

  katil cahit arda arsal en ufak vicdan azabı hissetmeden gayet pişkin bir şekilde yalan beyanlarına devam etti.
  olay günü anadolu yakası'ndan avrupa yakasına geçtiğini, köprüyü geçtikten sonra aracın arıza sinyali verdiğini bu yüzden de emniyet şeridine geçtiğini, daha sonra da arıza sinyali sönünce tekrar yoluna devam ettiğini, arkasından gelen transporter aracın kendisine arkadan çarptığı için direksiyon hakimiyetini kaybederek bariyerlere vurup takla attığını anlattı.
  ilk savunmasında yalan beyanı olan "önüme tır çıktı o yüzden direksiyonu kırmak zorunda kaldım" yalan beyanını olayın görüntüleri ile uzaktan yakından alakası olmayan başka bir yalan beyan ile değiştirdi.

  ne yazık ki; ilgili hakim'in mahkeme salonuna dosyayı detaylı olarak okumadan ve olayın görüntülerini detaylı olarak izlemeden geldiğini anlaşıldı.

  sonrasında avukatlarımız sn: uğur poyraz ve sn: seyid kaplan'ın ısrarları sonrasında mahkeme salonunda olayın görüntüleri herkesin gözü önünde izlendi. katil cahit arda arsal’ın son savunmasın da da vicdanen gayet rahat olarak olayın görüntüleri ile alakası olmayan yalan savunma yaptığı bir kez daha anlaşıldı. çünki ; trafik ve adli tıp tarafından hazırlanan raporda olayda başka hiç bir arabanın kusurlu olmadığı ve transporter bir aracın olaya karışmadığı okundu.

  katil geçen 5 aylık süreçte hülya gençer ve mercan gençer’in ölümü nedeni ile üzüntüsünü iletmek için irtibata geçmek istemesine rağmen hiç kimseye ulaşamadığını ifade etti. sonrasında katil cahit arda arsal'ın bu ifadesinin de yalan olduğu anlaşıldı. çünki ; olayın görgü tanıklarına rahatça ulaşmış ve ifadelerin ceza almaması için değiştirmelerini istemiş hatta ziyaretlerine gitmişti. olayın görgü tanıkları yeminli beyan verdikleri için katilin şerefsiz , ahlaksız ve haysiyetsiz bu talebini mahkemeye iletmek zorunda kaldılar.

  avukatlarımız sn: uğur poyraz ve sn: seyid kaplan'ın rüzgar çetin olayında tutuklu yargılama olması nedeni ile "rüzgar çetin neden hapiste" ve "o zaman onun günahı ne" sorularına hakim ne yazık ki cevap veremedi. haklı davamızın en başından bu güne kadar olayın olası kast olarak değerlendirilmesini ve rüzgar çetin davasında olduğu gibi ağır cezada tutuklu yargılama olması gerektiğini adalete anlatmaya çalıştık. bıkmadan usanmadan anlatmaya devam edeceğiz.

  ne yazık ki; 24 haziran 2016 ( cuma ) tarihinde 53. asli ceza mahkemesinde hukuğun olmadığı ülkemizde adli süreçlerin ne kadar baştan sağma yönetildiğini canlı olarak izledik. hukuk kime ve neye göre? eğer hukuk var ise rüzgar çetin neden tutuklu veya cahit arda arsal neden elini kolunu sallayarak geziyor? onca yalan beyanı ve görgü tanıklarına ifadelerini değiştirme baskısı gibi adi bir suç daha işlemesine rağmen. anlamak çok zor.

  görevsizlik kararı incelenecek:
  mahkeme anlaşılmaz bir şekilde katilin tutuklanmasına ilişkin talebin bu aşamada reddedilmesine karar verdi. dosyanın görevsizlikle ağır ceza mahkemesine gönderilmesi talebi ise toplanan deliller ve tanık beyanları doğrultusunda yeniden değerlendirilmesine karar vererek duruşmayı 13 temmuz 2016 (çarşamba) tarihine erteledi.

  adaletin olmadığı toplumlar mutlak suretle yıkılmış ve yıkılmaya mahkumdur. umarız koca koca adalet sarayları olan fakat içi adaletten mahrum ülkemiz yıkılıp helak olmaz.

  her ne şartta ve nerede olursa olsun adalete sahip çıkın ve dualarınızı esirgemeyin.
  --- spoiler ---
 • bu katilin gerçek ismi bazı sitelerde (bkz: cahit arda arsal) olarak geçiyor. ufak bir arama ile, arkadaşın günlük eğlenceli hayatına devam ettiğini görüyoruz. çünkü doğmamış bir bebeği ve annesini öldürmek türkiyede bu kadar ucuz.

  millet rüzgar çetin'e isyan ediyordu, iki ay hapiste kaldı diye. bu arkadaş, iki kişiyi öldürdü ve bir gün bile hapiste kaldımı belli değil. öldüren popüler olmayınca, yüce türk adaleti 2 aya da kıyamamış demekki.

  inşallah orman kanunlarını uygulayan bi cengaver çıkarda bu katili, öldürdüğü insanlar gibi arabanın altına alır bir gün. çıkacak cengavere şimdiden not. zaten türk adalatei böyle cinayetlere ceza vermiyor. böyle beş para etmez bi şahsiyet için üstüne para bile alabilirsin