• bir röportajında söylediği üzere eski sevgilisinin ismi jamie imiş ve ona frank isimli bir kedi hediye etmiş ve tüm bunlar outlander'dan çok önce olmuş.

(bkz: kaderin cilvesi)
    (bkz: jamie fraser)
    (bkz: jack randall)
  • ilk entryn ben olayım dedim.

4 ekim 1979 doğumlu, irlandalı afet-i devran. ağutos 2014'te başlayacak olan outlander dizisinde başrolü alacak, yani claire randall'ı canlandıracak model-aktris. bana, hikayedeki anaç karakteri canlandıracağından ötürü olsa gerek, anna torv'u hatırlatıyor ama muhtemelen saçmalıyorumdur. neyse, şöyle candan bir gülüşü vardır hanımefendinin.

claire'in hikayesiyle günde ortalama yedi saat geçirdiğim için yüzü sürekli gözümün önünde. kendisinden beklentim fazla yüksek; umarım büyük bir hayal kırıklığına uğramam.
  • aşık olunası güzelliklerden birisidir.

bir kere kendisinde her şeyden önce irlandalı hayvansı çekiciliği var, ikinci olarak da hem fiziksel hem de tavır ve davranış açısıdan müthiş bir zarafet yayılıyor kendisinden.
  • "victoria's secret defilelerinde podyumdaki en beyaz tenli kız bendim." diyen irlandalı porselen ciltli taş bebek. böyle kusursuz bir tene sahip olmak büyük şans ama onunki gibi bir oyunculuk yeteneğine sahip olmak daha büyük şans. iyi ki mankenliği bırakmış ve aktris olmuş dediğim gözlere şenlik bir insan. "sen neredeydin bu zamana kadar kızım?" dedirtiyor izleyenlere. bir de sosyal sorumluluk projelerinde yer alması, dizisinin hayranlarını da bu projelere katılma yönünde etkilemesi var ki kesinlikle takdiri hak ediyor. ikinci adaylığında altın küre'sini the crown'dan claire foy'a kaptırması bence adaletsizlik oldu. tamam the crown mükemmel dizi, çok esaslı dizi ama sırf bu yüzden jüri farklı bir açıdan etkilendi diyorum ben. altın küre'nin tercihlerini hep beğenirim ama kendi kategorisinde caitriona bir tık daha iyiydi bence.
  • eski bir victoria’s secret mankeni olan outlander dizisinin başrol oyuncusu. severek izliyoruz.
  • aşırı derecede güzel ve zarif bir kadın.

https://cloudpix.co/…e-caitriona-balfe-1643423.html
  • zaten güzel ve çekici kadındı, rolüne de çok yakışıyordu. sonra rolü gereği yaşlandırdılar. senaryoya bakarsak 20 yıl falan. sonuç inanılmaz oldu, şimdi eskisinden de güzel ve çekici.
  • anniş olmuş oyuncu.

hamileliğinden bile haberimiz yoktu. yukarıdaki yazarın dediği gibi reklamdan o kadar uzak biri ki.

bir oğlan çocuğu olmuş. ay seviniyorum böyle güzel insanlar çocuk yapınca :) kısa zamanda başka bir tane daha yapar inş. senin gibi güzel genler taşınmayacak da kimin genleri taşınacak geleceğe caitriona.
  • belfast adlı filmde izledim kendisini ilk olarak. filmi çok beğenmişken hanım ablamızı beğenmemek de elde değildi. şanslı hissediyorum ki outlander'ı izlememiştim. belfast'ı izlediğimden beri de o buruk gülümsemesi ile masaüstümü süslüyor. görsel
  • çok güzel ve eski manken olmasından dolayı da zarif bir kadın. outlander'da bizi bu kadar etkileyen şey onun bu zarifliği zaten. böylesi bir kadının başına gelen trajik olaylar izleyici üstünde daha çok etki bırakıyor. o güzel aksanı da cabası.

kendisi oldukça hayırsever bir kadınmış. hatta yardım parası toplarken keşfedilip model olmuş. halen de dünya kanserli çocuklar vakfının bir üyesi. gerçek hayatta da iyilik meleği yani. dizide ona buna "ya senin elinde iltihap var sanırım, gel bir bakayım" deyip şefkatle ilgilenmesi boşuna değil.
hesabın var mı? giriş yap