şükela:  tümü | bugün
  • bir sonu olmayan saçma ötesi film.
  • yıllardır yurtdışında yaşayan biri olarak seri filmi olduğunu bilmeden sadece fragmandaki kaliteli görüntülere kapılıp, yaa ülkemizde ne güzel yerler varmış deyip tav olduğum, eğlenceli olabileceğini düşünerek girdiğim berbat film. zaman kaybı, filmdeki saçma esprilere gülen bir avuç insanın da vara yoğa gülen tipler olduğunu düşünüyorum. hele de iki kadın oyuncu çok kötüydü. yıllar önce bir dizide mağdurum da mağdurum diye ciyaklayan bir kadın vardı estetik harikası o mesela çok eğreti duruyor hiç alakası yok filmin kurgusuyla. sadece görsellik olsun, abaza tipler gelsin diye diziye kondurulmuş..
  • aşırı boktan olmuş film. yapımında bok kullanılmış sanki. serinin ilk 3 filmine hiç yakışmamış.

nasıl bu kadar boktan birşey yapabildiler inanamadım doğrusu.
  • filmi izlerken ulan ben mi sıkılıyorum acaba diye girip yazılanlara bakayım dedim. tüm yazılanları hakketmiş.
    olum ne kurgu var ne espri ne de hikaye. lan bu ne böyle.
    oturup 10 dakikada yazmışlar 2 günde de filmi çekip gitmişler sanki.
    yani bu kadroya sadece köçek oynatsan o bile tutar ama bu tutmaz.
  • serinin en kötü filmidir. önceki filmlerde en azından konu vardı fakat bu film tamamen saçmalıklar üzerine kurulmuş. izlemek tam bir vakit kaybı oldu.
    bu ekibi izlemekten keyif alıyorum ama böyle film yapacaklarsa, hiç yapmasınlar daha iyi.
  • serinin açık ara en kötü filmi. iyi niyetle izlemeye başlasanız bile yarıdan sonra meh diyorsunuz. adamlar sırf isme seyirci gelir çekelim bir şeyler gazıyla filmi zordan tamamlamışlar.
  • dedeler yine toplanıyor.

senaryo hazır
  • 25 kasım'da vizyona girecektir.

fragman

(bkz: hastasıyız dede)
  • şu an sinemaya gidip izlemediğim için kendimi şanslı hissettiğim filmdir. bildiğin adamlar aslında bir saatlik film çekmiş, sonra bakmışlar ki süre kısa oldu, saçma sapan sahnelerle konuyu uzatmışlar.

böyle boktan film yapacaksanız, tadında bırakın. ne kadar kötü yapabileceğinizi gördük, bence yeterli.
  • anadolukavağı'nda çekimleri yapılmakta olan film.