• bir insan vitrinlerinin önünden geçip nasıl eli boş yoluna devam eder bilemediğim cafe-bakery tarzı mekan.
  • dünyanın en pahalı şişe suyunu satan şirketlerinden biri.

0,5 litre su 3,25 tl
  • atatürk havalimanı iç hatlardaki şubesi güzel görünse de, kapı 108'in bekleme salonuyla arasına sadece dandik bir çit bırakılarak bekleme salonunda gürültü yapan birkaç yüz insanı dinlemek zorunda bırakan tam anlamıyla fiyasko bir tasarıma sahiptir. buradan tasarımı yapanlara sesleniyorum: bu rezilliği haklı çıkaracak tek bir sebep gösterin bana! arayı en azından camla kapatabilirdiniz di mi? şu apronlarla binayı ayıran cam mesela? çıldıracağım resmen gürültüye bak. kolonlara adeta hayvani bir güdüyle tokat atarak kıyameti koparan, ortalıkta pata küte koşturup duran onlarca moron çocuktan biri de cam tarafındaki tezgahın üzerinden bildiğin koşa koşa girdi. öyle bir bakış attım ki taş kesildi ve yavaşça geldiği yoldan yine tezgahın üzerinde yürüyerek geri döndü. ne içim saçma bir yer lan burası! yapacağınız işi silkeyim ben gidiyorum...
  • getir uygulamasında buranın soğuk sandviçlerini satıyorlar. atatürk havalanı pahalılığında değil. iyi oluyore.
  • oreo cheesecake'i çılgın atan firma.
  • tofulu vegan sandvic diye yaptıkları şeyi denedim şey diyorum çünkü bu bir gıda maddesi olarak 31 liraya satılamaz. kupkuru kare domatesli ekmek arasına iki tane kumanda pili boyutunda tofu bir dilim kırmızı biber bir dilim de kabak koyulmuş insaf kardeşim insaf. ekmeği gevelemekten ağzımın içi yara oldu. midem şimdiden rahatsız olmaya başladı. (madem beğenmedin niye yemeye devam ettin diye düşünen olursa dışarıda vegan seçenek çok azdır özellikle havalimanlarinda ya bulduğunu yersin yada aç aç gezersin)
    keşke burger king'ten patates alsaydım.

edit: inanılmaz derecede iyi çalışan müşteri hizmetleri olan firmadır. bu şikayetimi sosyal medyadan yazdım ertesi gün aradılar detaylı anlattim aynı gün beş saat sonra tekrar aradılar ve inceleme yaptıklarını söylediklerimde haklı olduğumu, ürünü toplatacaklarini söylediler. ayrıca üretim süreçlerine katkıda bulunduğum için teşekkür mahiyetinde bir hediye göndermek istediklerini belirttiler. hediyeyi kabul etmedim akşam uçuşum var bir kahve ikram edebilirler dedim.
    bu şekilde anlaşıp kapattık bir süre sonra akşam ziyaret edeceğim havaalani şube müdürü mesaj attı beni beklediklerine dair, gittiğimde adam kapıda bekliyordu, muazzam derecede kibar bir insandı. beni tadında'da misafir etmek istediğini çünkü orada zeytinyağli yemekler olduğunu söyledi ki iki restoran da aynı şirkete bağlıymis zaten. her neyse hem tadında'nin hem cakes&bakes'in müdürü resmen pervane oldular ki böyle durumlarda ne yapacağımı bilemem mahçup olurum giderken de illa ki bir paket hediye ettiler içinden de nefis bir lokum çıktı ve onlar da üretim sürecine katkıda bulunduğum için defalarca teşekkür ettiler. türkiye standartları üstünde bir müşteri memnuniyeti yaklaşimlari var.

ekleme: bu olayların 1 ay kadar sonrasında yine uğradım ve tofulu vegan sandviç olup olmadığını sordum çok kısa bir süre satışta olduğunu şikayet geldiğini ve ürün iyileştirme aşamasında olduğu için henüz satışta olmadığını söyledi çalışanlar. yani bana yalandan he he tamam iyilestirecegiz, sürece katkıda bulundunuz denmemis gerçekten aksiyon alınmış.
  • kesinlikle hazır profiterolü tercih edilmemesi gereken marka. ne tat ne de içerik açısından keyif veriyor.
  • bta cateringe bağlı, gloria jeans, starbucks, mado ve simit sarayı'nın pasta, kurabiye, kek ve sandviç ihtiyacını karşılayan lezzetiyle aşmış şirket.

http://www.cakes-bakes.com/
  • rezilliktir, en azından atatürk havalimanı şubesi. istediğim sandviçi ısıtıp verdiler, fakat ısırmamla beraber kocaman buz parçalarını yemem bir oldu. bahaneleri de sandviçlerin kendilerine donuk geliyor olması, tekrar ısıttılar ancak bir faydası olmadı buzlu buzlu yemek zorunda kaldım.

fiyatları da fahiş bir şişe standart dimes meyve suyunu 9 tl'ye satıyorlar. her türlü ahl'de starbucks'dan şaşmamak lazım.
  • bunlar nasıl fiyatlar? pahalı falan değil, bildiğin direk adam sikiyorlar.

görsel
    görsel
hesabın var mı? giriş yap