şükela:  tümü | bugün
  • partizani tiran'da kiralık olarak oynayan 22 yaşındaki gineli 'bruma'. bonservisi verona'da bulunuyor. fenerbahçe ile oynadığı hazırlık maçında adeta çılgın atıyordu.
  • ilhan cavcav bunu 100bin eur'ya alır.

italya doğumlu ganalı forvet oyuncusu. tekniği iyi gibi.
  • trabzonspor ile anlaştığı söylenilen forvet-forvet arkası oynayan gana uyruklu italyan chievo alt yapısında yetişmiş futbolcu.

edit: trabzon'a valizleriyle gelmiştir.
  • trabzonspor tarihinin 129. yabancı futbolcusu olmuştur. tam adı; caleb ansah ekuban.

gana asıllı italyan futbolcu trabzonspor'un ilk italya vatandaşı topçusu olmuştur.

(bkz: trabzonspor'un yabancı transferleri)
    (bkz: #69738323)
  • fiziği, tekniği, mücadelesi lig standartının üstünde olan oyuncu. rodallega'dan da wakayeme midir ondan da iyi futbolcudur. sürekli oynarsa daha çok skora katkı yapacaktır.
  • bugün attığı golden sonra ağlamasıyla benim de gözlerimi dolduran futbolcu.
    meğer annesini kaybetmiş. başı sağolsun.
    bu kadar ağır bir travma geçirirken,
    oyuna sonradan girip bir de üstüne gol atması takdire şayan.
    not: trabzonspor'u sevmeyen bir fenerbahçeli
  • kayseri-trabzonspor maçında cok duygusal bir an yaşatan futbolcu.
    burak ilk geldiğinde başlığına yazmıştım. abi çok net ya durum. batık durumdayız arkadaş. batık. gidip 30+ yaşında ki adama senelik 3.5m euro veremezsin. adam böyle gidip salak salak trip atarsa elinden çıkaramazsın kolay kolay çünkü. üstüne bir ton gencin karakterini kötü yönde etkilemesi de cabası.
    bu adam denenmeli önümüzde ki maçta. hugito aşırı formsuz durumda. deneyin lan şu adamı.
  • pozisyon alma bilgisi ve sezisi rodallega'dan iyi olan genç topçu. fiziği ve son vuruşları da iyi.
    roda yaşlandı artık, bunun bonservisini alın, eğitin, geliştirin, kabiliyeti var, potansiyeli 170. *
  • galatasaray'a attığı golle pozisyon sezgisini bizlere ilk defa göstermişti. o maçta gol öncesi topu bir an kaybettik gibi, yusuf o an sırtını dönüp giderken kendisi bırakmak yerine pozisyon alıyordu.

diğer taraftan ekuban bana gomis'i hatırlatıyor, rakip ceza sahasına topu indir o bir şekilde vurur hissiyatı. dün attığı gol gibi. katkılarının artarak devam edeceğini düşünüyorum.