şükela:  tümü | bugün
  • bugün maç çıkışı şöyle bir açıklama yaptı;

''emre belözoğlu'nu sakatlandığı pozisyonda kaldırdım. çünkü günün sonunda sadece futbol oynuyorsunuz. yarın, o yerde yatan siz de olabilirsiniz.''

böyle oyuncu az bulunur.
  • fener maçında attığı golden sonraki sevinci modern dans koreografisi gibi futbolcu.
  • o nasıl bir dönüş nasıl bir depardır ağzım açık kaldı. aek oyuncusuna kırmızı yedirtti helal olsun büyük topçu.
  • bugün attığı golden sonra ağlamasıyla benim de gözlerimi dolduran futbolcu.
    meğer annesini kaybetmiş. başı sağolsun.
    bu kadar ağır bir travma geçirirken,
    oyuna sonradan girip bir de üstüne gol atması takdire şayan.
    not: trabzonspor'u sevmeyen bir fenerbahçeli
  • trabzonsporun uzun süre sonra yaptığı en mükemmel keşif. hasret kaldık jaja, teo filo, yattara, colman tarzı efsane oyunculara.
  • hem tank gibi, hem hızlı, hem de teknik..
  • geçen yıl onazi en formda olduğu zamanda sakatlanmıştı şimdi de ekuban. bu sakatlığa ömür'ün sakatlığından daha fazla üzüldüm çünkü ekuban takımın fizik gücüne ciddi katkıda bulunan bir oyuncuydu. artık daha yumuşak bir hücum hattımız olacak ve görünen o ki daha zor gol atacağız.

anladık bu sene de o sene değil.
  • amk sezonu bir kez daha başlamadan bitti bizim için.

abdülkadir yok, yusuf sarı yok, ekuban yok, sturridge yok...

ne şans ya.
  • geçen sezondan çok daha iyi bir seviyede olan forvet oyuncusu.
    bu sezona harika bir başlangıç yaptı.hatta trabzonspor uefa avrupa liginde gruplara kaldıysa ,bunda en büyük pay kesinlikle kendisindedir.

“kendisi varken , ne oynayacağı belli olmayan sturridge’e gerek yok dedik ,türkiye’ye yatmaya gelme ihtimali fazla olan sözde yıldızlara o paralar verilirmi” dedik
    kıskanıyorsunuz trabzonspor’umuzu dediniz.

sokağımın bakkalı fanatik trabzonsporlu.mikel geldiği zaman da kendisine “ ne gerek var , parmak gibi çocuk varken , mikel gibi sönmüş yıldıza” dedim ama kendisi mikel geldi diye zevk sigarasını yakmış , keyif yapıyordu.

bugün en son gördüğümde trabzonspor maçında mikel’in anasına avradına sövüyordu.

trabzonspor’un sturridge’e ihtiyacı yoktu ama sturridge’in belli ki trabzonspor’a ihtiyacı varmış.
    şimdi sol açıkta nwakaeme’yi mi kesecek , yoksa santrafor sörloth’u mu , yoksa boğa gibi güçlü olan ekuban’ı mı ?
    hiçbirisini kesemezse de yıllık 3,5 milyon euro maliyeti ile kulübeyi zenginleştirir artık.
  • yazildi mi bilmiyorum ama tam adi caleb fucking ekuban 'dir.