• ilhan cavcav bunu 100bin eur'ya alır.

italya doğumlu ganalı forvet oyuncusu. tekniği iyi gibi.
  • trabzonspor ile anlaştığı söylenilen forvet-forvet arkası oynayan gana uyruklu italyan chievo alt yapısında yetişmiş futbolcu.

edit: trabzon'a valizleriyle gelmiştir.
  • geçen sezon 20 maçta 1 gol atmıştır.

bu sene trabzon'da patlama yapacağını düşünüyorum. 2-3 gol atar.
  • 1 aralık 2018 kayserispor trabzonspor maçı'nda attığı golden sonra ağlaması ile yürekleri burkmuştur.

https://www.instagram.com/…eet&igshid=1xq2spvzmppzz

2 gün önce annesini kaybetmiş, bugün golü atar atmaz da ağlamaya başlamıştır. benim bile gözlerim doldu izlerken.
  • kayseri-trabzonspor maçında cok duygusal bir an yaşatan futbolcu.
    burak ilk geldiğinde başlığına yazmıştım. abi çok net ya durum. batık durumdayız arkadaş. batık. gidip 30+ yaşında ki adama senelik 3.5m euro veremezsin. adam böyle gidip salak salak trip atarsa elinden çıkaramazsın kolay kolay çünkü. üstüne bir ton gencin karakterini kötü yönde etkilemesi de cabası.
    bu adam denenmeli önümüzde ki maçta. hugito aşırı formsuz durumda. deneyin lan şu adamı.
  • galatasaray'a attığı golle pozisyon sezgisini bizlere ilk defa göstermişti. o maçta gol öncesi topu bir an kaybettik gibi, yusuf o an sırtını dönüp giderken kendisi bırakmak yerine pozisyon alıyordu.

diğer taraftan ekuban bana gomis'i hatırlatıyor, rakip ceza sahasına topu indir o bir şekilde vurur hissiyatı. dün attığı gol gibi. katkılarının artarak devam edeceğini düşünüyorum.
  • sanırım bonservisini almamız gerekecek oyuncu.

fiziği iyi ama kazma değil.

direkt kaleyi düşünüyor.

bakalım üstüne koyabilecek mi?
  • fena halde fifa karakteri alex hunter'ı andıran forvet.

dün oynanan balıkesir maçında takımın en iyisiydi. sahada basmadık yer bırakmadı. tekniği iyi, kuvvetli, şutları da gayet başarılı. ikinci yarı ilk 11'in değişmez oyuncularından biri olacağını düşünüyorum. yolun açık olsun kara oğlan.
  • özkan dedem sağolsun. mutlaka bonservisi alınmalı.
hesabın var mı? giriş yap