şükela:  tümü | bugün
  • bu adamı savunmak istemezdim ya, ne ulan bu böyle formula 1 performansı sergileyen tank gibi. yuh.
  • muhteşem bir topçusun sen. böyle bi adamı 1 milyon gibi futbol piyasasında bedava sayılabilecek paraya alana teşekkür ediyorum.
  • maçın yıldızı
  • ligimizin en underrated futbolcusu. acayip bir seviyede ama hakkı hiç verilmiyor. rakiplerde imrendiğim tek futbolcu kendisi.
  • çok kısa bir süre sonra premier ligde izleyeceğimiz ciğersiz.
  • sutlarindan cok asistleri daha isabetli olan karaboga. seviyoruz seni genc adam.
  • sörloth'tan çok bu futbolcuyu beğeniyorum kendisi takım oyuncusu 2.bölge ile 3.bölge arası hem gidip gelebiliyor hem de kontra ataklarda asist veya gol arıyor ayrıca ceza sahasında da etkili ,faydalı bir oyuncu .
  • 16 haziran 2020 fenerbahçe trabzonspor maçında iki golde de çok büyük katkısı olan oyuncu. ben dahil taraftarların çoğuna göre de finale giden gecede maçın yıldızı.

sezon başı geçirdiği ve 3-4 ay sahalardan uzak kaldığı şanssız sakatlık sonrası artık en ilerideki oyuncu olarak oynamıyor. o yüzden de daha çok gollerle değil, asistleriyle konuşuluyor ve verdiği inanılmaz paslarla gözlerimizin pasını siliyor adeta! bu sezon sörloth'a yaptığı kaçıncı asist oldu ben sayamadım, aklımda en az 3-4 tane muazzam pası var ama bu akşam ilk golde verdiği pasın benzerini juventus'ta andrea pirlo filan veriyordu en son hatırladığım.

abarttım mı? evet, belki biraz! peki ekuban da abartmıyor mu? gerçekten de abartıyor, tekrar izledim de şu milimetrik pası verebilecek türkiye'de başka oyuncu pek yok şu an. centilmenliği de cabası, sahada sadece işini yapıyor, rakiple asla dalaşmıyor, didişmiyor. bu kadar mütevazi ve sempatik oyuncu pek ligimize gelmiyor.
  • şu hulk’u trabzonspor 1 milyon $ aldı ya . ahmet başkan sen bize bahşedilmiş bir hediyesin. trabzonsporun çok formda olan topcusu