şükela:  tümü | bugün
  • 8. nesil yazar.*
  • bu yazar bir gün beni yemeğe çağırırsa gidicem. yemeklerini beğenmicem. ona komplenin alasını kurucam. benden söylemesi... :)
  • kactır buraya geliyorum,
    karalamaya calısıyorum olmuyor.

ne yazsam eksik ne yazsam yetersiz,
    iyi ki tanıdıgım arkadasım,
    arkadasım.

yuzu hep gulsun,
    hep mutlu olsun,
    hayat ona hep iyi seyler getirsin.
  • gece gece rastladığım entry'si ile beni anlamsız hüzünlere sevk etmiş yazardır.

her evlilik bolca şansı hak eder. hele ki ortada günahsız bir melek varsa.
  • uludağsözlük zamanlarımızdan beri iki bira ısmarlayacak. neredeyse 5-6 sene olmuş. gerçi bi bardak çay bi de ev yapımı börek falandı o vakitler ama sonra parayı bulunca biraya döndü siparişler. 5-6 sene diyorum, obama başkan bile değilmiş, düşün bak. biralar gecikse de her anlamıyla güzel bir insandır ve umarım güzelliğine yakışır bir şekilde her günü bir öncekinden mutlu geçecek şekilde yaşayacaktır.

ayrıca
  • fenerbahçe cumhuriyeti vatandaşı, asil renklere gönül vermiş güzel yazar. en içten selamlarımı yolluyorum kendisine.
  • ünlü bir kadın ''silahşör''ün* verdiği ilhamla aynı nick'i oluşturduğumuzu farkeden bir yazar arkadaşımız vesilesiyle tanıştığım, haksızlık karşısında susmamak başta olmak üzere pek çok özelliğimizin örtüştüğü güzel yürekli badim. o harika bir yazar.
    edit: imlâ
  • kan bağımız var; artık kim kaç nesil önce ne karıştırdı, orasını bilemem. <3
  • oglu varmis, allah bagislasin.

ama bu,tek yaptigi bir sorunun kaynagina inmek olan bir baska yazara kopek gibi saldirmasini hakli kilmaz. ustelik yazdiklarini anlayamadigi ayan beyan ortadayken.

gelir yine kufur eder simdi. ben ise seviyemi hic bozacak degilim.

anlasilan kendisinin yasi benim iki katim falan. elbet hayat tecrubesi de oyledir. yalniz kendisine tavsiyem, simdiye kadar hayatin bana ogretigi az sayida seyden biri, kim oldugunu bilmedigi insanlardan menopoz sinirini cikarmasin. sonra basi belaya girebilir.

kendisine ve evlatlarina iyi pazarlar dilerim.