şükela:  tümü | bugün
 • 8. nesil yazar.*
 • bu yazar bir gün beni yemeğe çağırırsa gidicem. yemeklerini beğenmicem. ona komplenin alasını kurucam. benden söylemesi... :)
 • gece gece rastladığım entry'si ile beni anlamsız hüzünlere sevk etmiş yazardır.

  her evlilik bolca şansı hak eder. hele ki ortada günahsız bir melek varsa.
 • fenerbahçe cumhuriyeti vatandaşı, asil renklere gönül vermiş güzel yazar. en içten selamlarımı yolluyorum kendisine.
 • ünlü bir kadın ''silahşör''ün* verdiği ilhamla aynı nick'i oluşturduğumuzu farkeden bir yazar arkadaşımız vesilesiyle tanıştığım, haksızlık karşısında susmamak başta olmak üzere pek çok özelliğimizin örtüştüğü güzel yürekli badim. o harika bir yazar.
  edit: imlâ
 • oglu varmis, allah bagislasin.

  ama bu,tek yaptigi bir sorunun kaynagina inmek olan bir baska yazara kopek gibi saldirmasini hakli kilmaz. ustelik yazdiklarini anlayamadigi ayan beyan ortadayken.

  gelir yine kufur eder simdi. ben ise seviyemi hic bozacak degilim.

  anlasilan kendisinin yasi benim iki katim falan. elbet hayat tecrubesi de oyledir. yalniz kendisine tavsiyem, simdiye kadar hayatin bana ogretigi az sayida seyden biri, kim oldugunu bilmedigi insanlardan menopoz sinirini cikarmasin. sonra basi belaya girebilir.

  kendisine ve evlatlarina iyi pazarlar dilerim.
 • okudugunu anlamak istemiyor maalesef.

  ben diyorum ki bazi cinsel saldiri vakalari acliktan olur. bazilari ise sapikliktan. sapikliktan olanlara bireysel duzlemde nasil mudahale edilecegi psikiyatristlerin isi. ama iki tip sucun da kaynagina inmek lazim ki kokten cozum olsun. ve ikisinde de toplumda birseyleri degistirmek gereklidir ki tekrarlanmasin.

  bu adam sucsuz demiyorum, oyle demem mumkun mu, ben de bir saldiriya ugramisbir kadinim.

  sorunun kaynagina inilsin ki bir daha yasanmasin diyorum. burada olan her olay icin kufurler yazmak sizi rahatlatiyor anliyorum, ama bu tarz olaylarin tekrarlanmasini onleyemez ki.

  herkes elini tasin altina koysun. cinsiyetci soylemler, cinsiyetci kufurler bile aslinda toplumun cinsel saldiri olaylarini bir nevi cesaretlendiren, cezalandirmayan zihniyetine katki sagliyor.

  toplumda yasanacak bir aydinlanma sapiklarin daha cabuk desifre olmasina yardim edecektir, henuz kimseye zarar veremeden.bu adamin bir karisi olsaydi mesela, belki de adamin pedofil egilimlerini fark edecekti. veya adamin kendisi bu konuda aydinlanmis olsa, kendisinin normal olmadigini bilecekti. ailesiyle cinsellik konusabiliyor olsa, aile bu adamdaki pedofiliyi belki de fark edecekti. ve su an o cocuk hayatta olacakti.

  benim dedigim sadece bu. aydinlanma, egitim sapikliklarin zarar veremeden ortaya cikarilmasi icin onemli.

  adam suclu, tipki diger cinsel saldiri zanlilari gibi.

  ama birseyleri degistirmeyi denemeyip seyirci kalirsak gelecekte olacak olaylarda bizim de sucumuz olacak.
 • kendisine hakaret etmemesi konusunda uyaran tek bir mesaj attigim halde mesajlar diye cogul konusan yazar.

  acil sifalar dileklerimle.
 • güzel bir arkadaş. en nefret ettiğim şey olan fenerbahçe -sözde- spor kulübünü tutar. ama şike sevicisi, haram yiyicisi, ağam başganım çekecek birisi değil. helal olsun.