şükela:  tümü | bugün
  • desteklediğim kampanya. bahsi geçen şahıs küfürbaz, iftiracı bir müptezel.
    yaşını başını almış torun sevmesi gerekirken gelmiş sözlükte ona buna aktroll deyip duruyor. git mandalina ye, dizi izle, elma kemir. ne işin var senin sözlükte ninecim?
    gelmişsin 100 yaşına hala insanlara iftira atıp duruyorsun.

buyrun malın kalitesi
  • red kit sakin.

kimse suç içeren bir entry girmiyorsa uçurulmamalı. sataşana cevap verme hakkınız burada mevcut. herkes konuşsun ki herkes cevap verebilsin.

argümanı iyi olan kazansın. ikisini de tanımam etmem ama burada birbirine takık yazarlar da sadece eğlendiriyor bizi aslında. (bkz: dövüşmen guzum)
  • aga gerçekten bu kadar işsiz olamazsınız!
  • uçurulmasın.
    senden ona sıra gelene kadar en az bin kişi var aranızda.
    başlığı açan terbiyesizin bu kadına ettiği küfür ve hakaretlere bir göz atın.
    bir de utanmadan kampanya başlatmış.
    zavallısın dostum sen zavallı. haha!
    boklu kampanyanda kadına karşı gösterdiğin argüman falan yok. yine onu aşağılamak için ettiğin hakaretleri gerekçe göstermişsin.
  • olm siz nasıl kanka olup whatsapp ve telegramdan konuşup entry giriyorsunuz. yıllardır burdayım böyle bir organizasyon işine girmedim. ayrıca yazarı tanımıyorum diğerleri gibi. ne haliniz varsa görün dediğim kampanya.
  • trol duası. hemen altına da ikinci trol gelmiş, dua etmiş.
    bugün kar yağışı var diyorlardı ama bakarsınız duanız kabul olur; başka bir şey yağar!
  • edit: başlığı açan yazarın, uçurulsun dediği yazarın nick altına yazdığı bir cümle; “not: iki şeyi çok seviyor calemityceyn, sildirmeyi bir de silktirmeyi.” ahlaksız adam bir de küfürbaz diyor ama kendi yazdığını görmüyor.

yahu sen kimsin ki uçurulmasını istiyorsun? bir de ansiklopedi gibi yazmış, kendi entrylerinden örnekler sunmuş “bakın ben ne kadar zekiyim” diye. neymiş hiçbir bilgi sunmuyormuş. sanırsın sözlük bilim yuvası da bir söz konusu yazar geri zekalı.

hakkaten sen kimsin abi? her küfreden uçurulacaksa, sözlükte yazar kalmaz. bir de kampanya başlatmış ahahahaha.

(bkz: tatava yapma engelle geç)
  • hicbirini tanımıyorum, !ama!:
    afedersiniz (bkz: dinleyin ulan develer) ve afedersiniz (bkz: redkitin neden sevgilisi yok).
    troll united.
  • fetö yurtlarında bademlenmekten dolayı sağlıklı düşünemeyen bir aktroll rüyası.

hem bir kadına, herkesin görebileceği şekilde hakaretler et, hem de uçurulsun diye kampanya başlat. oldu canım, anana da haber ver gelsin.

bir de yeri gelmişken şu cinse dikkat

(bkz: orospu çocuğu aktroll)