1. çalışan kadınların cuma günleri diğer günlere nazaran daha şık giyinmesi, daha bakımlı olması, daha seksi olması durumudur.
    tabi göynüm böyle uzun uzun yazmak isterdi bu başlığı ama karaktersiz bi karakter sınırlaması var malumunuz...

hayır merak ettiğim şu; şimdi bu kadınları hemen hemen hepsi cuma günleri diğer günlere nazaran daha şık giyinir. askılı elbiseler, mini etekler, yırtmaçlar, siyah çoraplar, yüksek ökçeler. saçlar yapılı, makyaj gayet iyi, yüzler gülmektedir.
    acaba bu kadınların hepsi cuma gecesi gezmeye mi gidecektir de böyle giyinmektedirler ?
    hayır, bin kere hayır.
    misal kadın gayet şık giyinmiş, ben zannediyorum ki akşam kocası gelecek, iş çıkışı onu alıp bir restauranta, düğüne derneğe, bara, dansa götürecek. bakıyorum böyle bişiy yok.
    şimdi diyeceksiniz ki sen nasıl bakıyosun, niye bakıyosun elalemin karısına kızına. hayır arkadaşım öyle değil, bakıyorum iş çıkışı kimse gelmiyo, o az önce bahsettiğim kadın da frikiği dekoltesi görünmesin diye paltosunu giymiş, topuklularını çıkarıp ayağına spor ayakkabılarını geçirmiş benimle servise biniyo akabinde vapura koşturuyo. e kızım niye giyindin ki sen o kadar, hayır kimse seni bi yere götürmeyecekse, şirkette de kokteyldi iş toplantısıydı herhangi bişey yoksa niye giyindin ?
    hadi bir iki kişi giyinir onu anlarım ama bi çok kadın böyle giyinip akşam da bi yere gitmeyince benim içimi bi hüzün kaplıyo.
    yoksa kandırıyo mu bunları kocaları, erkek arkadaşları ! '' akşam bi yere gidicez '' diyo, kadını heveslendiriyo ! ondan sonra da akşam
    üstü telefon açıp '' hayatım ben çok yorgunum patron bugün anamı belledi afedersin eve gidip makarna yiyelim '' mi diyo acaba bu kocalar...
    hayır sen kalk sabahın köründe tonla makyaj yap, giyin süslen, ayna karşısında dünya kadar vakit harca, çocuğuna sabah kahvaltısı hazırlamayıp kornfileykse mahkum et sabiyi !
    eee ! akşama da '' yorgunum hayatım '' desin adamlar !
    valla niye erkek cinayetleri olmuyo şaşıyorum.
  2. zabaha kadar dens edeceği anlamına gelmeyen hareket.
  3. akşam alemlere akılacağının göstergesidir. iyi eğlenceler. :(

çalışan kadının cuma günleri daha şık giyinmesi hakkında bilgi verin