şükela:  tümü | bugün soru sor
 • https://www.youtube.com/watch?v=dqw4w9wgxcq

  linkteki araştırma bu kanıyı destekleyen cinstedir.
 • kaç para veriyorlarsa trollük için ben veriyim de gel ev işi yap...
 • ek olarak çocuk bakımı, yemek, temizlik gibi ev işleri de üzerlerindedir, ondandır o. erkek olun, yardım edin eşinize. o aile bütçesine katkıda bulunurken siz de ev işlerine ortak olabilirsiniz.
 • troll başlıklara yazacak kadar canım sıkılıyor bugün hoofff...
  her ne kadar başlık trolleme amacı taşısa da, bu düşünce günümüz modern erkeğinde bile hakim bir nebze ne yazık ki ve fakat çalışan kadın maddi gücü olan kadındır. diktir ve eyvallahsızdır ki zaten erkeklerin bir kısmının işine gelmeyen de bu eyvallahsızlıklarıdır.

  not: ayrıca alışveriş yapabilen her kadın mutludur.
  not2: çalışan kadının parası olduğundan x2 mutludur.
 • oysa evde oturup kocasını beklemesi, yarın birgün de kocası "boş bol boş ol" deyince elini açıp dilenmesi gerekiyordu.

  sevgili kadınlar ne olursa olsun işinizi bırakmayın. üniversiteleri bitirip dizinizi evde kırıp koca parasına güvenerek oturmayın. "acaba boşanırsam nasıl hayatımı sürdürürüm?" diye düşünür durursunuz sonra. sürüyle örneği var bunun çevremde. kocasından ayrılmayı gözüne kestiremediği için mutsuz ve içkıyıcı evliliklerini sürdürmek zorunda kalan milyonlarca kadın var.

  siz siz olun işiniz olsun.

  tanım: yanlış tespittir.

  edit: he canım he nafaka. kocaların asgari ücretlerinin bilmemkaçı oranına denk gelen, hatta boşanan erkeklerin ödememek için kendilerini sigorta bile yaptırmayıp fellik fellik kaçtığı o nafakayı troller öderler artık.
 • boktan bir tespit. para kazanıyor diye ne kadın ne de erkek mutsuz olmaz. mutsuzluğun sebebi ya sevmediği bir işte çalışıyor olmasıdır ya da ülkesindeki hayat şartlarıdır.
  eğer ortada bir mutsuzluk varsa o da çalışan kadının para kazanmasını hazmedemeyip, sorun çıkaran kompleksli eş mutsuzluğudur. maalesef türkiye böyle adamlarla dolu ve boşanmayı kendi kompleksleriyle yarattıkları yapay sorunlara değil de eşinin çalışıyor olmasına bağlarlar.
  çalışan kadınla hiçbir bağı olmayıp dışarıdan gözlemlediği kadarıyla çalışan kadını kıskanan zavallıların mutsuzluğunu da unutmamak lazım.

  ha bu arada troll kardeş başlığına yazıp seni besledik ama olsun o kadar.
 • sevgili über zeki yazar, dogada hayvanlarin yasadigi mantikla yasamayi bu kadar benimsemissen bunu sadece bir kadini eve hapsetmek icin kullanma. o belgesellerde izledigin herseyi uygulamaya gecir hayatinda. belki o zaman hayatina girme gafletinde bulunmus kadin biraz olsun mutlu olur!
 • her şeyde bit yeniği aramaya ne meraklisiniz. çalışan erkeklerin mutsuz olmasından bi farkı yok ki bunun.
  çalışmak iyi bir şey olsa üstüne para vermezler...
 • mutlaka çalışın kadınlar. sizi mutsuz ediyorlar biliyorum; ama çalışın. mutsuz olmanın sebebi belki diğerleri, sizin çalışamayacağınızı düşünen insanların etrafınızda olması. belki çalışan kadınları, sizi, mutsuz eden şey cam tavan etkisi. sizi, çalışan kadınları, o cam tavanın altına sıkıştırmalarına izin vermeyin. siz çalışın, mutlu olacaksınız elbette.