şükela:  tümü | bugün
  • şahsen benim patronumdur.

bak mesela bugün, taa anadolu adliyesinde, öğleden önceye sığdırılması neredeyse imkansız olan on tane işi halledip, üstüne keşfe de giderek daha saat 13 olmadan ofise döndüm. ev beylikdüzü'nde, ofis levent'te, adliye kartal'da bu arada...

gururlu bir ifadeyle "her şeyi hallettim x bey" dedim koridorda karşılaşınca.
    süper motive edici o cevabı verdi: "halledilmeyecek bişey yoktu." ve dönüp gitti.
    sağol be.
  • (bkz: charles koch)

bak bugün koch şirketler grubu için founders day (fred koch'un doğumgünü). tüm dünyadaki koch çalışanlarına pasta taym. gerçi biz haftaya çarşamba alıp yiyeceğiz herkes buradayken ama olsun, şimdiden motiveyim ben.

umarım çikolatalı alırlar pastayı, yoksa motivasyon çöker. çöker demişken (bkz: ateizmin çöküşü)

şaka bir yana mutluyum bugün. cuma çünkü. akşam tekila partisi veriyorum tek başıma. pastayı bugün yemediğimiz iyi oldu o yüzden, akşam yeterince şeker tüketeceğim.

yarın görüşürüz ekşi günlük,
    xoxo

edit: imla
  • bir daha ki iş başvurumda dikkat edeceğim en önemli durumdur.
    çünkü var olduğum ofiste 2 tane patron var 2 side birbirinden beter.
    it gibi 3 günde çizmişim komple projeyi yetiştir yetiştir diye başımda hıkış hıkış kırbaçlamış çıktıya gönderdim diye haber veriyorum. 2 gün ozalitçi de bekledi o proje.
    ulan denyonun evladı madem kırtasiyede bekleme zamanı varsa ben niyee öğle aramdan mesaimden feragat edip projeyi çiziyorummmmmmm...
    çok sinirliyim.

izin işleri de böyle her haltları böyle.
    atsalar da kurtulsam.
    dip: kıdem tazminatımı yedirtmem.
  • (bkz: vehbi koç)

iyi ücret verirmiş, hisse verirmiş.
  • taşşaklarını yesinler öyle patronların.
  • benim patronum. canımın sıkkın olduğunu görürse çık gez der, çoğu tatilleri birleştirir, kar olunca gelmeyin der, stajyerleri kız alıp bana bağlar direkt, arada içeriz, daha ne olsun?

bide çok geyik adamdır arada iş yaparken geliyor sırf canı sıkıldığı için, oturup muhabbet ediyoruz.

sosyal haklarımız iyidir onları saymadım bile.

edit: arada elinde kahvelerle ofise giriyor bide, ulan adam çok iyi ya.