şükela:  tümü | bugün
 • ntvmsnbc'nin yeni, ilginç, takip edilesi projesi.

  'yeni bir başlangıcın heyecanı içindeyiz. üstelik öyle böyle değil., neredeyse 3 aydır üzerinde kafa patlattığımız, fikir alışverişinde bulunduğumuz, ve bilfiil çalıştığımız bir proje bu. adı çalışma odam. kahramanları; yazarlar, çizerler, düşünürler, mimarlar, işadamları, bilim insanları, modacılar, akademisyenler. listeyi uzatmak mümkün. kendine ait bir çalışma mekanı olan herkes aslında.

  fikrin kökeni muhtelif iddialar olacaktır, o yüzden hemen söyleyeyim ki, biz bunu vanity fair'den uyarladık. onların bir dergi sayfasına sığdırmaya çalıştığı fiin farklı imkanlarıyla internetin farklı imkanlarıyla geliştirerek çok daha zengin bir içeriğe ulaştırdık. ilk olarak da yazar pınar kür'ün elmadağ'daki muhteşem evine konuk olduk ve yaklaşık 5 saatlik bir çalışma gerçekleştirdik. fotoğraflar çektik, söyleşiler yaptık, detaylarla boğuştuk. pınar kür'ü de bir hayli yorduk galiba ama bize sorarsanız değdi doğrusu. umarız siz de bizim kadar keyif alarak dolaşırsınız pınar kür'ün çalışma odasında.

  şunu da hatırlatalım hemen, pınar kür ile başlayan çalışma odam her ay başka bir isimle devam edecek ve her ay farklı bir çalışma odasına konuk edeceğiz sizi.

  bekleriz.'

  http://calismaodam.ntvmsnbc.com/

  aynı zamanda ukte olarak devourthedamned tarafından da verilmiş.
 • kimin aklına geldiyse helal olsun; çok çok güzel bir uygulama.
 • ntv bu işi iyi yapıyor. yılların öğrettiği bir, bu da ikincisi. bravo!
 • bu sefer de fazıl say'ın konuk olduğu proje. çok kaliteli ve eğlenceli bir iş.
  http://calismaodam.ntvmsnbc.com/fazil-say/
 • 360 derece dönmedikten sonra her yerinden fikir fışkırsın, sanat fışkırsın, ntv fışkırsın kalitesiz olan fena bir iş.

  teras mı balkon mu orası onu bile ayıkamadık.
 • birinci sayısında pınar kür'ün, ikinci sayısında fazıl say'ın çalışma odasına konuk olan, güzel bir çalışma. daha fazla detay, minik notlar olsa fena olmaz hani. geliştirildikçe daha da güzelleşecek eminim. keşke ayda bir değil de daha kısa zaman aralıklarıyla birçok sanatçıyla yapılsa.
 • mehmet güleryüz'ün konuk olduğu proje. aynı şekilde ntvmsnbc sitesindeki 'bugün ne oldu?' köşesi gibi projeler zaten ntvmsbc'nin altın örümcek ödüllerinde neden en iyi internet sitesi seçildiğini gösteriyor.
  http://calismaodam.ntvmsnbc.com/mehmet-guleryuz/
 • dördüncü çalışmasını mehmet gürs ile yapmış olan tüm türk haber sitelerindeki en orijinal çalışma. http://calismaodam.ntvmsnbc.com/mehmet-gurs
 • bugüne kadarki türk internet dünyasında görülmüş en iyi uygulama... umarım bu tür atraksiyonlar devam eder ve türk internet kullanıcısı "birşey yok internette ya" demesinden vazgeçirir.