şükela:  tümü | bugün
  • inanılmaz kaliteli bir oteldir.. yemekleri, aktiviteleri, odaları ve her şeyi ile aşmıştır.. 1200 yatak kapasitesine sahiptir fakat otelin büyüklüğünden dolayı %100 doluluk oranı ile çalışırken bile kalabalık hissedilmez.. vip villaları vardır ki geceliği 3000-4000 euro civarındadır.. bu sene açılmasına rağmen oldukça talep gören, önümüzdeki yılların en iddaalı otellerinden biri olmuştur..
  • çok yakın zamanda kendisi yakından tetkik edeceğim, gidenler tarafından övülen, yeni ve devasa otel.
  • genel olarak değerlendirildiğinde, güzel ve kaliteli bir otel olduğunu söylebiliriz. odalarında ve otel içerisinde kullanılan malzeme kaliteli, işçilik itinalı. odalarında lcd tv, ayakkabı parlatıcı, pamuklu kulak çubuğu ve defne özlü sabunları, farklılık oluşturan özellikleri arasında. tabii açık havuzuda ayrı bir güzel. ancak bu kalite de bir yer için yemekler oldukça yavan kalıyor. özel olarak gidilen restaurant ve yemekler daha leziz. fakat yine de hayal kırıklığı oluşturuyor.
    birde dışarıdan bir misafiriniz otele girmek isterse 75 euro istiyorlar, aklınızda bulunsun.
  • her yönüyle 5 yıldızı ve dahi fazlasını hak eden bir otel.
  • yemeğin bol, bedava ve güzel olmasını iyi bir tatilin baş kıstası olarak görenlerin tercih edebileceği bir otel "ki benim de ilk kıstasım budur." bünyesinde 6-7 tane bedava alakart restoran yer alıyor. uzakdoğu'yu tercih ettim gayet başarılı buldum.
  • gözlemeci ablanın ıspanaklı gözlemesi yıkılıyor.
  • antalya belek'tedir.
  • bugün burada kaldığımın 5. günü. havuzlar 1.40 derinliğinde olduğu için bayıyor. antalya'da hava rüzgarlı ve soğuk. denize girmek mümkün değil. spa ve spor salonu çok kaliteli ama ben sevmediğim için sadece oda ile girişteki barlar arasında gidip geliyorum. sağolsun şirket her şey dahil, minibar ve barda aldığın kokteyller bile dahil bir hizmet satın almış da adam gibi içebiliyorum. biralar perge değil, carlsberg. viskiler ankara viskisi, cinler votkalar markası bilinmeyen ucuz ürünler değil. her şey var. adam gibi kokteyl hazırlıyorlar. yemekler çok ahım şahım değil ama öyle olsaydı da farkında olmazdım. o yüzden problem yok. tavsiye ederim. ciddi ve kaliteli hizmet veren klas bir otelmiş.
  • şu günlerde danimarka menseili pompa üreticisi firma elemanlarinin kaldigi otel. ultra hersey dahil hizmet verdiğinden,minibar zaten ucretsizdir . günlük yenilenir bu minibar. kokteylleri evet, güzeldir kimine gore ancak amaretto yerine hare acibadem likörünu kirik buz yerine normal buzla servis ettiği gün beni kaybetmişti. ayrıca b52 yapmaktan imtina eden barmenlere de sahip.
  • genel olarak beğendiğim ve hizmetlerini kaliteli bulduğum otel. yanlız havuzlarını beğendiğimi söyleyemem. hemen hepsi 1.40 cm derinliğinde. çoluk çocuk doluştuğundan mıdır nedir hoşuma gitmedi ve dahası göz enfeksiyonu kaptım. lakin yine de kaldığım en iyi otellerden birisi diyebilirim.