• ing. ayilinca ara
  • (bkz: drunk dialing)
  • http://www.bunalti.com/blog/?p=1914 adresinden indirilebilecek single. ben basarili buldum. gayet ho$.
  • klibi hoş, soundu sağlam bir şarkı. ancak şarkıdan çok etkilendiğimi söyleyemem. dekor güzel ayarlanmış. malikhane tadında bir yerde iç mekan çekilmiş. klipte amy ablamızı kimi zaman piano çalarken, sonuna doğru da havaya yükselirken görebilmekteyiz. kurt adam tipli yeşil gözlü kardeşimizle izdivaç halindeler. kısacası amy'i gotik prenses ayağına pazarlamakta olan bir klibe sahip şarkıdır bu evet.
  • video klibi http://www.youtube.com/watch?v=izyio9vtjus adresinden izlenebilecek şarkı.
  • intro'su ile bu sefer olacakmış gibi başlayan ama daha düzenlenmeleri yapılmadan apar topar yaynılanmış ve akabinde bi klip çekilip sırt amy'nin güzelliğine ve görselliğe dayanmış, nasıl olsa her türlü gider düşüncesinde tipik bir evanescence parçası.
  • ing.; temizlendiğinde ara.
    meali: ölünce... ya da
    (bkz: beni bir daha arama)
  • klibi itibariyle önümüzdeki günlerde gotik hatun kitlesinin giysilerinde kırmızıya daha çok yer vereceğini söyleyebiliriz. bu senenin siyahı kırmızıymış meğer!
  • düzenlemesi kötü duran şarkı.. ayrıca amy'nin o hayran olduğum pürüssüz sesi gitmiş, gırtlaktan ,sanki christina aguliera (onun sesi de güzeldir yanlış anlaşılmasın) söylüyor şarkı.. şarkı gayet rock başlayıp pop'a kayan bir grafik izliyo..

sanırım ve umarım the open door'ın going under'ı gibi bişidir bu.. diğer şarkılarda fallen'daki performansı beklemiyorum yine de ama en azından yakınından geçseler bari..` :ben moody evine dön`

o değil de klibe kartondan bi basçı koysandınız bari..
  • "beni sevsen burda yanimda olurdun; beni istiyosan gel de bul. kararini ver. zirlayip durma bana."

bu ne ya?

evanescence ki insanin en ozel, en derin duygularini kelimelere dokebilen bi grup olabilegelmistir, bu ne simdi? "call me when you're not babbling" diyor, 10 uzerinden 3'u zar zor veriyoruz.

(tanim: bir evanescence sarkisi.)

edit: bak klise sozler dedim yakismamis dedim falan ama o "you only want it cause it's over" kismi yine de gruba yakisir bi tespit olmus. ama bu nepcim sarki diye hayiflanmama engel olamiyo yine de.
hesabın var mı? giriş yap