şükela:  tümü | bugün soru sor
 • be a bullet modu olacaktır.

  edit: oha ulan onca geyik silinmiş başlık da bana kalmış.

  yanılmıyorsam 6 kasım 2015 tarihinde piyasaya sürülmüş call of duty serisinin yeni oyunu.
 • twitter üzerinden onaylanmış, aynı zamanda ilk videosu gelmiştir.
 • yamulmuyorsam ps3 ve xbox360 için çıkmamayacak olan oyundur.

  sonradan gelen edit: çıkmıştır. ancak senaryo bölümleri olmadan çıkmıştır.
 • az önce tanıtım videosunu gördüğüm oyun. şahsen world at war 2 beklerken bunu görmek mahvetti beni. ortada black ops 2 gibi bir rezalet varken neyi konu alacaklar merak ediyorum. dimitri petrenko ölmeseydi kgb ajanı olup ortamlara aksaydı güzel olabilirdi ama klasik rambo amerikalı oynu olacak gibi. daha çıkmadan bir şey ummamamı sağlayan activision'a da saygılarımı iletirim.
 • yayınlanan teaserının içinde, dikkatlice konulmuş 3 tane koordinat keşfettim. 1 2 3 boş işler müdürü olduğumdan, bu koordinatları araştırdım ve karşıma ilginç sonuçlar çıktı.

  1. koordinat, kahire'de bulunan 6 ekim köprüsü'ne ait. ismini 6 ekim 1973'te başlayan arap israil savaşından alan bu köprü, senaryoda önemli bir yere sahip olabilir. belki de, bir arap veya israilli olarak 1973 savaşının içinde yer alacağız. zaten teaserın sonunda konuşan kişinin de dr.salim isminde yeni bir karakter olduğundan bahsediliyor. arapların ağırlıkta olduğu bir campaign bizi bekliyor olabilir.

  2. koordinat, zürih'te bulunan gefängnis zürich adında küçük bir hapishaneye ait. almancam olmadığı için, bu 170 kişilik küçük hapishane hakkında pek fazla bilgiye ulaşamadım. zaten hapishanenin de pek bir numarası yok gibiydi.

  son koordinat ise, singapur'da sıradan bir sokağa ait.

  bo1'deki; castro'lu, jfk'li, mcnamara'lı, sovyetli hikaye çok hoşuma gitmişti. en az mw2'deki senaryo kadar güzeldi. umarım bu oyunda da, gelecek temasının ağırlıkta olmadığı, gerçekle bağlantılı olaylar olur. öyle olunca, oynaması çok daha keyifli oluyor.
 • black ops 1 ve 2 yi sadece multi oynamis birisi olarak heyecanla bekledigimdir. bakalim sapkadan ne cikacak?
 • call of duty serisinin modern warfare ile tepe noktasına çıktığını, ondan beridir sürekli düştüğünü düşünüyorum.

  ama kafamı karıştıran bir konu var, cyberpunk benzeri bir tema kullanmaya çalışıp us military drone porn oyunu hale nasıl getiriyorlar onu çözemedim. yahu koskoca cyberpunk teması, bunu bile bu kadar bayağılaştırabiliyorlar, helal olsun.