şükela:  tümü | bugün
  • 2018 sonbaharın da çıkması beklenen treyarch yapımı oyun zombies için heyecanlıyım.
    edit: senaryo olmayacakmış co-op, multiplayer, battle royale ve zombi modu olacakmış. ayrıca bir kötü iddia'ya göre oyun pc için sadece blizzard merkezli battle.net sitesinde satılıp oynanacakmış. yani tl destekli steam'de satılmayacakmış umarım iddia gerçekleşmez.
    edit2: oyun steam'de satılmayacak buradan yapımcılara ve bu kararı verenlere sesleniyorum bi siktirin gidin amk yarrak veririm size 60 euro.
  • activision'ın treyarch tarafından yapılacağını açıkladığı serinin 2018 yılında çıkacak olan oyunu.
  • demin şu şekilde bir teaser ile açıklanmış gibi yapılan oyun;

https://www.twitch.tv/videos/236565269
  • call of duty black ops serisinin 4. oyunu.

(bkz: reklam alanı)
  • yeni bf ile beraber ön sipariş edeceğim yeni göz bebeğim. o dönemde rdr 2'nin de geldiği düşünülürse tam anlamıyla kendimden geçeceğim. umarım bops 2 tadında olur.
  • umarım bunda da black ops 3'te olduğu gibi multiplayer starter pack olur. black ops 3'ün starter pack'i baya güzeldi hem fiyatı da uygundu. multiplayer starter pack'i olsun, bo3'teki gibi indirime girdiğinde de 22 lira veya indirime girmeden 35 lira olsun, satin almak için tereddüt etmem bile.

cod bo3 multiplayer starter pack incelemem: (bkz: #74286875)

edit: multiplayer starter pack'i geçtim, steam üzerinden bile çıkmıyormuş oyun. (bkz: activision bey ne yapıyorsunuz)

forget what you know derlerken ben bunu beklemiyordum. bo1 tarzı bişiler çıkar belki diyordum. belki özüne döner, "abi biz serinin cılkını çıkarttık ama bak eski günlerimize dönüyoz" falan diyorlar galiba demiştim. aga bu nedir?
  • aynı fizik motoru ile küçük değişiklikler yapılıp piyasaya sürülecek oyun. sizin ben amınıza koyim yapacağınız oyunun da.

oyun muhtemelen şimdiki zamandan biraz daha ileri zamanda geçeceğinden yine uçmalı kaçmalı oyun olacak gibi.
  • kardeşim yeter artık modern warfare'ı devam ettirin dedirten oyun.
  • 17 mayıs'ta lansmanı gerçekleşecek oyun.