şükela:  tümü | bugün
 • bugün akşam saatlerinde reveal trailer yayınlanacak modern warfare'e dönüş oyunu. ana karakterimiz genç cpt price. zombie mod ve battle royale modu sızan bilgilere göre gelmeyecek.

  teaser
 • bir trailer ile duyurulmuştur. modern warfare serisinin soft reboot'u olduğu söyleniyor. 25 ekim 2019'da çıkacakmış.

  https://youtu.be/bh1lhcircgi

  bo4'te olduğu gibi pc sürümü yine sadece battle.net'e satışa çıkacak ve ps4 ile xbox sürümleri arasında cross-play özelliği olacak. en azından oyunun çıktıktan 1 ay sonra pc'de ölmesi önlenmiş olacaktır bir nebze.
 • böyle güzel haberlere ihtiyacımız var... price'ın gençliğinin başımızın üstünde yeri var fakat gönül soap mactavish'i de sahalarda görmek isterdi..
 • captain price'ı görünce "hell yeah!!" diye bağırmayan bizden değildir. reyizi tekrar oynamak paha biçilmez bir deneyim. son zamanlarda iyice boka saran seriyi de kurtarsa kurtarsa o kurtarırdı zaten. kredisi sonsuz.
 • we get dirty and the world stays clean. thats the mission !!!
 • yıllar sonra, hatta sanırım call of duty modern warfare 3'ten beri ilk defa bir cod oyunu tanıtıldığı anda kalp atışlarımı hızlandırdı, hem de fena halde. içeriği ile ilgili gelecek bilgileri heyecanla bekliyorum. orijinal modern warfare hikayesinden farklı alternatif bir hikaye mi bizi bekliyor, yoksa eski senaryolar ile de beslenen bir sequel gibi mi olacak acaba? orijinal seride yer alan bir takım efsanevi yerlere, sahnelere farklı dokunuşlarla geri gitmek hiç fena olmazdı.
 • zerre heyecanlandirmayan.

  need for speed, call of duty gibi seriler ea ve activision tarzı devasa firmaların sağmal ineği haline gelmiş durumda. sürekli birbirinin aynı vasat deneyimi fahiş fiyatlar karşılığında oyuncuya sunuyorlar ve millet de paşa paşa alıyor.

  campaign yine kısacık olacak, haritada ilerlenmedigi sürece kesintisiz respawn olan birbirinin aynı düşmanlar tüm npc'leri boşverip allah ne verdiyse oyuncuya sıkacak ve tek bitirmeden sonra çoğu oyuncu tarafından unutulacak.

  öte yandan işin mp kısmı cod4 ile ortaya konulan temel üzerine bir iki çıkma kat ile devam edecek, perkler, killstreakler vs. işte. zamanın ruhuna uyup bir de battle royale modu eklediler mi al sana 500 tl çıkış fiyatlı (psn için konuşuyorum) triple a oyun. geçiniz.

  yerin dibine bat activision.
 • paylaşılmış ama tekrardan paylaşmak istedim. düşünün bu oyun çıktığında oynayamayacağım çünkü elimde yalnızca bir dizüstü bilgisayar var. oyun laptopu bile değil. modern warfare serisi öyle bir seridir ki yenisi çıktığında oynayamayacak olmanıza rağmen yine de heyecanlandırabilir. film izler gibi youtube'dan tüm bölümlerini izlerim artık.
hesabın var mı? giriş yap