• - abi merhaba, modern warfare'in yenilenmiş versiyonunu çıkartmışsınız.
    + ehe ehe evet, öyle yapalım dedik. hem infinite warfare de çıkacak bakalım nasipse...
    - abi süpersiniz valla, çok sevmiştik o oyunu biz. e ben bir tane alayım o zaman, ne kadar borcum?
    + yalnız şimdi o öyle değil malesef. ayrı satmıyoruz biz onları.
    - ha anladım. yeni oyunu alanlara hediye o zaman. e çok iyi düşünmüşsünüz, hem eski nesil konsolda oynayamayanlar da faydalanır.
    + yok öyle de değil tam olarak. yani yeni oyunla birlikte 80 dolar.
    - e sadece yeni oyunu alırsam?
    + o zaman 60 dolar.
    - e 20 dolar versem sadece remastered oyunu alsam?
    + yok işte öyle olmuyor, takımı bozamıyoruz malesef.
    - e ulan her sene sağını solunu allayıp pullayıp kakaladığın oyunu ne yapayım ben amk?!
    + şimdi bak yeğenim öyle deme ayıp oluyor biz de yılların esnafıyız yani sonuçta...

özeti bu işte olayın, geliştiriciden aaa oyun mu alıyoruz, doğubank'tan walkman mi alıyoruz belli değil anasını satayım.
  • single player modu hikaye olarak bire bir aynı olmakla beraber ufak tefek farklılıklara sahip.

cargo ship operasyonu için olan seçmelerde s.a.s. alayındaki ekstra eğitimler, gemi patladığında gaz'ın soap'ı dürtüp kalk demesi, nikolai'ın tipinin değişmesi, price'ın helikoptere atlayınca bizi daha farklı biçimde yakalaması, gaz kamarov'u tartaklayınca kamarov'un eski versiyondaki gibi kız çocuğuymuşcasına çöküp ağlamaması ilk farkettiklerim. ilerledikçe demek ki farklılıklar olacak.

bir oyunu zamanında 20 kere oynayınca işte kayış kopuyor.
  • bunu almak için infinite warfare almayı istemiyorum. hoplamalı zıplamalı istersem zaten bo3 var. ayrı satamadılar şunu. biliyorlar yedikleri bokları zira.
  • anca 10 15 dolara inerse alirim. o kadar net yani. yoksa oyunu severim, eskiden bayagi oynamistim.
  • ulan bunu yapacaklarına mw2 yi remastered yapsalardı hatta bir de dlcler eklenseydi de
    burger town da multi player oynayabilseydik dediğim oyun
  • psn'de ucretsiz olmasi nedeniyle indirip, bu hafta bitirdigim ve agzimi acik birakan oyundur. ertesi gun kosarak ghosts ve advance warfare aldim. ghosts ile basladim ama ayni zevki alamadim. single player oynuyorum.
  • pc'de call of duty 4: modern warfare'i 2008'den 2019'a kadar oynadım, ara verdiğim yıllar oldu ancak hiçbir multiplayer oyun beni bu oyun kadar bağlamadı kendine.
    xbox platformunda almayı düşünüyorum, store'da 165 lira, ancak online oyuncu sayısı nedir, ps'e göre aktif oyuncu sayısı muhtemelen azdır ama 2-3 tane s&d seeverı olsa dahi razıyım.
  • şöyle ilginç bir easter egg barındıran oyun.

https://youtu.be/vsaccmd7syq
  • şimdi oynayıp seneler sonra steam de kütüphaneme ekleyeceğim oyun.
  • az evvel malum ortamlardan çekip ilk bölümü* oynadığım oyun.
    oğlum çok güzel lan. zamanında bu oyun için yeni bilgisayar almıştım. benim için çok değerlidir modern warfare serisi. grafikler bir advanced warfare kalitesinde değil ama yine de günümüz standartlarına oldukça yakın. remastered versiyonda şu ana kadar en dikkatimi çeken ayrıntı kan efektlerinin muazzam olması. çok kaliteli iş olmuş.

şu oyunun senaryosunu az biraz değiştirip ya da side-mission tarzı paralel bir senaryo yazıp yeni oyun yapsalar şu future war tarzı sikik işlerden çok daha başarılı olur.
    yapın işte amk.
    captain price olmasın da captain jonathan olsun. terörist avlayalım. çatılarda kovalamaca oynayalım. sniper olalım.
hesabın var mı? giriş yap