şükela:  tümü | bugün
  • serinin 2013 başlarında çıkacak 4. ve yeni oyunu. sadece indirilebilir olarak çıkacakmış. ilk 2 oyun gibi olursa şahane. cartel rezaletine benzemesin de.
  • boyutuna bakılacak olursa*, fps'ye doyulan ve doyulacak olan şu günlerde araya sıkışmış çıtır çerezlik bir oyundur. inceleme puanlarına bakılırsa cartel fiyaskosundan sonra güzele benziyor. metro'dan, bioshock'tan kafayı kaldırırsak bakarız artık.

not: oyunun video ayarları kısmında sorun yaşayanlar için bir regedit dosyası çıkmış. onu ekliyorsunuz kayıt defterine sorun kalmıyor. bulamayana yollarım.
  • 15 usd'lik fiyat ile "kofti çıkacak" denmesine rağmen güzel olmuş oyundur. şahsen senaryosunu eğlenceli buldum, gameplay akıcı ve hoş, grafikler çok hafif borderlands tadında ve başarılı(bazı gölge bug'ları dışında). eksik denebilecek bir şey varsa o da senaryo süresi olabilir. taş çatlasa 7 saatlik bir sürede bitirilebiliyormuş, öyle diyolla. gerçi 50-60 usd fiyat ile çıkıp max 10 saatte biten çok oyun gördük.
  • müthiş düellolar tattıran, sağlam senaryoya sahip ve süphesiz ki acil fps ihtiyacı çekenler için ideal bir oyun. fakat işin içine techland girince pek olmuyor yine hastalıklı techland problemleri var, dead island 'daki gibi bundada ses problemleri hat safhada, arada bir gidiyor bir geliyor bir cızırtıya vuruyor hayır bu hafta metro last light 'la birlikte oynuyor olmasam kusuru pcde bulucam ama sadece bunu oynarken yapıyor. daha doğrusu kaç tane techland oyunu oynadıysam hepsinde bu başıma geliyor, hiçbirini de korsan oynamadım hepsi steam..enteresan *

edit: oyunu bitirdim, daha öncede söylediğim gibi acil fps ihtiyacını karşılayacak kıvamda güzel ama oynanması şart derecede güzellikler sunan bir oyun değil, ayrıca oyun bittiğinde de tekrar anladım ki işin içine techland girince o oyun oluyor bugland, bundan sonra techland görünce almadan önce 8 kere düşünücem sanırım..
  • ilk izlenimlerime göre çok iyi olmuş. biraz oynadım ve çok sürükleyici. kesinlikle denenmesi gereken oyunlardan.
  • seslerde sıkıntı yaşadığım oyun. düşman ateş etmeye başladığı anda bütün sesler gidiyor. oyunu sessiz oynamak zorunda kalıyorum. sanki düşman ateş etme ses dosyası eksikmiş de hata veriyor gibi. hiç ses çıkmıyor oyundan.
  • atmosferiyle, geçişleriyle, müzikleriyle, dialoglarıyla, easter eggleriyle mükemmel bir oyun olmuştur. western havası harika yakalamış, geçişlerde çizgi roman teması kullanmıştır. konuşmalar bunaltmadan hep şaşırtıcı şekilde geçmiştir. o zamanki silah çeşitliliğinden olsa gerek çok silah çeşidi sunmuyor ama bu asla göze çarpmıyor ve bu oyunu oynayan asla silahlara takılmıyor. tek isteğim uzun namlulu colt kullanmaktı.
    hikayesi iyi anlanarak oynanırsa tadından yenmez.

(bkz: o death)
  • son zamanlarda oynadığım en eğlenceli oyunlardan. oyunun akışı, vuruş hissi, esprileri anlatımı. gerçekten eğleniyorsunuz oynarken. 30 lira gii de uygun bir fiyatı var. herkesin oynamasını tavsiye ederim
  • mükemmel bir oyun fakat 2 tane eksik yanı var bana göre. ilk olarak silahlar çok kısıtlı. 2. olarak güçlendirmelerin oyuna olan etkisi çok az. yani hiç upgrade yapmadan da bu oyunu bitirmek mümkün. keşke ilgili alanına göre upgrade olayı biraz daha ayrıntılı olsaymış. yine de mükemmel bir oyun olmuş.
  • oyunu yeni bitirdim. son zamanlarda oynadığım en iyi oyunlardan biriydi. hakikaten oyunun hikayesi ve akışı oyuncuyu tamamen sürüklüyor. çok sağlam oyun olmuş. kesinlikle denenmeli.
    silas greaves oyun dünyasının en karizma karakterlerinden biri oldu gözümde.

(bkz: serin hikaye dayı)

edit : ayrıca oyunun müzikleri gerçekten çok güzel.
    http://www.youtube.com/…sfxd9zrfzqeefussv_qulxzniug