şükela:  tümü | bugün
  • burger king için ürettiği barbekü, ranch ve buffalo soslarını piyasaya sürmesi gereken kuruluş. sadece hardal'ı alabiliyoruz en azından bi barbekü olsa fena olmaz.
  • sonunda kitlelere kulak vermiş ve barbekü soslarını piyasaya sürmüş efendim. e nihayet! soslar cam şişe formunda ve yaklaşık 6tl..

(bkz: #15853206)
    (bkz: #20220236)
    (bkz: #18259023)
  • insanlık 3d yazicilarla organ basıp ışığa bilgi depolamaya ugrasirken hala ortalığı bok etmeden icinden mayonez çıkaran şişe icat edememis firmadır.
  • hayret kimse yazmamış, sos ürünlerinde en çok katkı maddesi kullanan markadır kendileri.
  • dövizden ötürü satış konusunda sıkıntı yaşayan firma.
  • burger king harici sattıgı ranch sos'unu yenileyerek, burger king icin yaptıgı ranch sos'un tadına cok daha yaklastırmıs sirket.

herhalde öncesinde "migros'ta aynısından varken, kim bu sosu almak icin burger king'e gider ki? biz en iyisi sunu burgerdakinden daha kötü, farklı yapalım" düsüncesi ile cıkarmıslardı bu ranch sos'u. dün ise aldıgım, üzerinde 'yenilendi!' yazısı bulunan ranch sos'u tattım ve de burger king sosuna baya yakın oldugunu gördüm.

aynı zamanda yeni cıkardıkları 'burger sos', big mac yapımında kullanılan, big mac'i big mac yapan peynirli sosun aynısıdır. 'burger sos' adını almasının nedeni budur.

bu gibi girisimlerde bulundukları ve de cogu kisinin 'patates& sos' ikilisi icin gittikleri mcdonald's ve de burger king'e alternatif secenekler sundukları icin takdir ediyorum calve'ı. artık evde de bu tarz bir ikiliye ulasmak mümkün. evde big mac bile yapılabilir bu soslar ile. sürekli zamlanan bu iki restoranın son zamanlarda ucmus fiyatlarına da maruz bırakılmak zorunda kalmaz insanlar.

(bkz: reklam gibi entry girmek)
  • sarımsaklı mayonez, burger sos, ballı hardal gibi soslarının şişeleri çok kötü tasarlanmıştır.
    esasen bu sosların şişelerine benzeyen bütün şişeler yanlış tasarlanmıştır.
    sos şişesi şu şekilde olmalıdır:şişe gibi şişe
    çünkü bu şekilde olursa:osuran şişe

evet yanlış duymadınız osuracaktır. bildiğimiz sos şişesi osurmasından bahsediyorum. çünkü sonlara yaklaşıldığında sos geniş bir biçimde birikmeye başlayacaktır(şişenin baş aşağı durduğunu varsayıyorum). ufacık delikten seri bir şekilde çıkacak ve o delik hizası boyunca bir boşluk yaratacaktır. yanlarda kalan sosun orta bölgeye doğru akması sosun kapaktan çıkış hızına yetişemeyeceğinden diplerde kalan hava sosa çarparak o delikten çıkacak ve kişiye cırcır olduğu zamanları hatırlatacaktır. kişi de aşağı doğru çalkalayacak, az bir miktar daha sıkacak, tekrar osurtacak, tekrar çalkalayacak, tekrar az bir miktar daha sıkacak, tekrar osurtacaktır.
  • buger kingin acı sosunu yaptırdığı marka
  • ketçap ve mayonezlerinin temiz kapak teknolojisi bence yüzyılın buluşudur
  • biraz önce, sarımsaklı mayonez'i satışa çıkardığını söyleyen reklamını gördüğüm firma. son zamanlarda burger king'te yaşanan sos kaosundan sonra ranch sos'u da bu şekilde satmalarını bekliyorum.