şükela:  tümü | bugün
  • antik yunanda sarap canagi.
  • lat. çanak.
  • bir cs:go oyuncusu. severim.
  • space soldiers takımında oynayan başarılı bir cs:go oyuncusu.

göbeği de eritse tam olacak.
  • "ingilizcede kullanılan ve matematiğin hesaplama alanını simgeleyen "calculus" kelimesi latince esaslı bir kelimedir ve yunancada çakıl taşı anlamında kullanılan "calyx" kelimesinden türemiştir. calculus kelimesinin hesaplama anlamında kullanılması romalı mimar vitrivius'un icat ettiği düşünülen ilk mesafe ölçer alette (odometre) çakıl taşlarının kullanılmış olmasına dayanmaktadır." murat çakan - etimolojik hikayeler

(bkz: callus)
  • prescriptives markasının 1987'de çıkardığı ve clinique tarafından 2013 yılında tekrar lanse edilen parfümün ismi.
    parfürmörü sophia grojsman ve notaları, greyfurt, mandalina, mango, guava, papaya, mine çiçeği, frezya, neroli, gül, jasemin, meşe yosunu, sandal ağacı ve vetiverden oluşuyor.
  • ing. meyve sapi.
  • sevindirici bir transfere imza atmış yetenekli türk oyuncu. envy takımına transfer olmuştur. son yıllarda eski günlerinden çok uzakta olan envy sonunda umut vadeden bir kadro kurdu. buğra bu şansı hak ediyordu. envy'nin çok akıllıca bir transfer yaptığını düşünüyorum. bu takımın yıldız oyuncusu konumuna gelip daha da iyi yerlere sıçraması beni hiç şaşırtmayacak. nitekim ilk maçlarında bunun sinyalini verdi. henüz top seviye bir takıma karşı test edilmediyse de ben bir ışık gördüm. kendisine sonsuz başarılılar diliyorum.