şükela:  tümü | bugün
 • aynen şöyle çıkmış karardır;

  "beyler vergi geliri lazım, halkı daha fazla nasıl s*keriz?"

  "hacı abi, 4 milyon araç film yaptırdı, 500 tl ceza koyalım amk"

  "yaz bacım, gereği.."

  ülkenin bu şekilde yönetildiğine emin olun, bu bir parodi veya ironi değil. kadın sürücülerin türkiye'de cam filmi olmayan bir arabayla trafiğe çıkmasının ne büyük tehlikelere gebe olduğunu da düşünmüyorlar. *
 • tacizcileri, magandaları sevindiren olaydır.

  ne yazık ki cam filmi uygulaması olan araçlardaki kadın sürücüleri taciz edemiyorlardı. bu sıkıntıdan da kurtulmuş oldular.

  ışıklarda durduğunuzda veya sakin sakin sağ şeridinizde giderken yine teciz edilebileceksiniz.

  sırf kadın olduğunuz için sizi şeridinizde sıkıştırabilecekler.

  arabayla götünüzün dibine dibine girebilecekler.

  ışıklarda el kol hareketi, dil çıkartma gibi kaba hareketlere mağruz kalabileceksiniz.

  ama zaten siz cam filmini sadece bomba taşımak için kullanıyorsunuz değil mi?
 • istihbarat anlayışımızın ne kadar derin ve tarihimiz gibi köklü olduğunu gösteren olaydır. bu gibi marjinal adımlar ile avrupa değil afrika bile titremiştir.

  vahdettingiller havalimanı ile dünyaya korku salıyoruz zaten. yetmezmiş gibi şimdi de istihbarat alanında çarpıcı gelişmeler artık dünyanın beşten büyük olduğu gerçeğini birkez daha gözler önüne sermiştir.

  eğitim alanında sadece biraz eksiğimiz vardı hamd olsun o da düzeldi yeni üniversite sistemi ile. işte bir de valiler de kalkarsa artık süper güç olmamızın önünde hiçbir engel kalmayacak.

  kimse bizi 2023 hedeflerimizden saptıramaz!
 • alti ay sonra bi daha kalkar yasak.. yarım söktürün:)
 • uzun yolculuklarda yandan gelen güneşten koruyor içeridekileri. kullanmam için yeterli sebep. başlarım apaçisine , barzosuna. sadece yan camları kaplatan, içeriyi gösteren 1 ya da 2 numara kullanan da mı aynı kefede. sokayım sınıflandırmanıza. ayrıca karar çıktıktan 2 saat sonra milleti çevirip ceza kesmek haraç almaktan başka bir şey değildir. insan bir sökülmesi için zaman tanır. mtv zammı bile cari açığı kapatamadı normal böyle para koparma çalışmasına girişmeleri.
 • taktırdığımın ertesi günü yasaklandı. böyle şansın ağzına sıçayım. ama çıkarmayacağım. cezası neyse öderim. çünkü tacizci köpeklerden bıktım. kadın sürücü olduğumun anlaşılmasını istemiyorum.

  bir gün turan güneş bulvarında barzonun biri camdan yarı beline kadar sarkıp amına koduğumun orospusu diye bağırdı herkes duydu ve bana baktı sanırsın adama amına koduğumun orospusu diye bağıran bendim. arabada çocuğum olduğu için sesimi çıkarmadım. bir suçum yada hatam yoktu. ben ki son derece dikkatli, seri, aynalarıyla barışık ve sol şeridi sadece sollama amaçlı kullanıp şerit değiştiren bir sürücüyüm. bu güne kadar hiçbir kazaya karışmadım ve gerçekten iyi kullanırım aracı sırf kadın olduğum için o küfürü duydum ve bu savunmayı bana yaptırdığınız için sizinde ağzınıza sıçayım.
 • arabada sigarada içilir,içinin gözükmemeside istenir,ben bunlardan ziyade arabamı sevdiğim için film olması gerektiğini düşünüyorum.yazın içi cehennem gibi olan arabaya binmek istemiyorum belki...
 • böyle gereksiz işlerle uğraşacaklarına neredeyse artık her müptezel aracında olan led far takılı olan araçların trafikten men edilmesi gerekir; zira arkanızda böyle bir müptezel aracı varsa ne yan aynalardan ne de dikiz aynasından trafiği kontrol edemiyorsunuz.
 • amacı, emniyet görevlilerinin aracın içini rahat görebilmesidir okadar.
  yok kazaymış falan hikaye. adam ister apaçilik yapmak için taktırır ister güneşten dolayi isterse kazada camlar yanılmasın diye. hepsi için de olabilir. hala otogarlarda daha fazla fetöcü arayan polisler var. kim napsın sizin sürüş güvenliğinizi. devlet sizin ne zaman canınızı düşündü?
 • hakikaten anlamak zor otobüse minibüse binenler ne yapsın? tacize uğramaktan dertli isen takarsın aracına iki tane kamera. ifşa edersin olur biter. kazaya sebebiyet verecek bir harekette bulunanı da verirsin mahkemeye kanıtıyla beraber. evet bundan bir 15 yıl önce olsaydı cam filmi şart derdim ama şu anda en güzeli kamera.