şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kaldığınız odanın tül perdesindeki bir yırtık için siz yaptınız diyerek 250 tl ücreti zorla alan otel. tutanak isterseniz de vermiyorlar sonra sizi otelden kovup , bir de polise şikayet edebiliyorlar .
  • çokta şey etmemek gereklidir. böyle şey içinde link açtın diye sana 250 tl ücreti zorla almıyoruz.
  • kızılcahamam'da yer alan ve doğası harika olan termal otel. odaları temiz, çevresi düzenli ve yemekleri oldukça güzel. odanızın camını açıp gördüğünüz orman manzarası ve müthiş orman kokusu tüm yorgunlukları unutturan cinsten. her yaşa hitap ettiğini ve güzel vakit geçireceğinizi düşünüyorum. benim beklentilerimi karşıladı ve güzel bir tatil gerçekleştirmiş olduk.
  • nasıl beş yıldız aldığına şaşırdığım oteldir. konum olarak kızılcahamam’daki soğuksu milli parkının içinde yer alıyor. gerçekten çok güzel bir orman manzarası var otelin. ancak otel soğuk ve hizmet kalitesi kötü (iş sebebi ile konakladım). termal otel olması sebebiyle sıcaklık konusunda daha da özenli olmaları gerekirken, tam tersine havuzdan çıkıp soyunma odasına giderken koridorda üşüyorsunuz. toplantı odaları soğuk, restoran soğuk. hatta şöyle yazsam daha doğru olacak; odalar dışında kalan kısımları soğuk otelin. umarım ısınma ile ilgili sorun her ne ise çözerler. o güzelim doğanın içinde yer alıp bu hizmet kalitesi ile sürdürülebilir olacaklarını düşünmüyorum.