• kaldığınız odanın tül perdesindeki bir yırtık için siz yaptınız diyerek 250 tl ücreti zorla alan otel. tutanak isterseniz de vermiyorlar sonra sizi otelden kovup , bir de polise şikayet edebiliyorlar .
  • çokta şey etmemek gereklidir. böyle şey içinde link açtın diye sana 250 tl ücreti zorla almıyoruz.
  • kızılcahamam'da yer alan ve doğası harika olan termal otel. odaları temiz, çevresi düzenli ve yemekleri oldukça güzel. odanızın camını açıp gördüğünüz orman manzarası ve müthiş orman kokusu tüm yorgunlukları unutturan cinsten. her yaşa hitap ettiğini ve güzel vakit geçireceğinizi düşünüyorum. benim beklentilerimi karşıladı ve güzel bir tatil gerçekleştirmiş olduk.
  • nasıl beş yıldız aldığına şaşırdığım oteldir. konum olarak kızılcahamam’daki soğuksu milli parkının içinde yer alıyor. gerçekten çok güzel bir orman manzarası var otelin. ancak otel soğuk ve hizmet kalitesi kötü (iş sebebi ile konakladım). termal otel olması sebebiyle sıcaklık konusunda daha da özenli olmaları gerekirken, tam tersine havuzdan çıkıp soyunma odasına giderken koridorda üşüyorsunuz. toplantı odaları soğuk, restoran soğuk. hatta şöyle yazsam daha doğru olacak; odalar dışında kalan kısımları soğuk otelin. umarım ısınma ile ilgili sorun her ne ise çözerler. o güzelim doğanın içinde yer alıp bu hizmet kalitesi ile sürdürülebilir olacaklarını düşünmüyorum.
  • ahahaha geçen sene burada konaklamıştım bir hafta da aklıma düştü ekşide ne yazmışlardır hakkında acaba diye. millet mis gibi orman havası falan demiş ama ben hiç öyle bir şey hatırlamıyorum. konum olarak soğuksu milli parkının içinde doğru hatta manzarası da çok güzel o da doğru ama özellikle öğlen saatlerinde kızılcahamam halkının piknik sevdası yüzünden yoğun bir kömür, et, tavuk kokusu altında kalan bir bölgede. tabi otel yönetiminin buna yapacağı bir şey yok ama “mis gibi orman kokusu” çekmiyorsunuz içinize. ha o dediğiniz koku sabah saatlerinde biraz oluyor ama gidecekseniz yine de bu konuda beklentiye girmeden gidin.
  • otelin odaları ferah, manzarası güzel, personeli çok ilgili, alakalı ancak rahatsız eden durumlar da yok değil. öncelikle o restaurantın akşam yemeğindeki hali nedir? insanlar ellerinde tabaklarla sağa sola giderek oturabilecekleri bir yer arıyorlar. parasını ödediğimiz otelde yemek yerken mahcubiyet duyduk, bir an önce kalkıp gitmek istedik.
    restaurant dışında gözüme batan bir sıkıntısı olmadı ki bu bana göre bir daha gelmemek için tek başına yeterli. termal alanı bence güzeldi, temizdi.

bir de kahvaltıda poğaça alırken ısrarla üzerlerine öksüren bir yaratık vardı. senin allah bin belanı vermesin ya. bir ayağın çukura düşmüş ama bir gram medeniyet öğrenememişsin.
hesabın var mı? giriş yap