şükela:  tümü | bugün
  • kızılcahamanda bulunan 5 yıldızlı otel. işe alım sürecinde görüşecekleri 25den fazla adayları aynı anda çağırıp sonrasında ilk gelen sırasına göre çağırıp 3 saat bekletebilen biri tarafından yönetilmektedir. bu kadar insanı çağırdıktan sonra aradığını bulamamış olacak ki yine aynı ilanı vermişler. ayrıca sıra bana geldiğinde sadece saygısızlıklarını hatırlattım ve iş görüşmesini gerçekleştirmedim. otel güzel ve ferah görünüyor. ancak insana saygısı olmayanın müşterisine ne kadar saygısı olur ayrı bir soru işareti.
  • otelin görünüşüne aldanmayın. her ne kadar kızılcahamam yazları serin olur diye bilinse de, otelin klima sistemi olmadığı için, gündüz odada durulmuyor. iş için mecburen 4 gün konakladım. para verip gidilmez, tavsiye edilmez.
  • kitle oteli.
    muhafazakar - termal otel konseptini benimsemiş kitle oteli.
  • tam anneanneyi babaanneyi halayı dayıyı toplayıp götürmelik kızılcahamam’ın bence en kaliteli termal oteli. kaldığı yerlerde en çok yemek ve temizliğe dikkat eden biri olarak söyleyebilirim ki, çok fazla çeşit olmasa da yemekler gerçekten lezzetli ve odalar tertemiz.

sıcağa çok fazla gelemediğim için termal havuza parmağımı bile sokamasam da hamamı da gayet güzeldi. ayrıca bu otele gitmeyi düşünen varsa yanında trekkinge uygun ayakkabı götürmeyi sakın sakın unutmasın.
  • kızılcahamamda bulunan muhafazakar termal otel. termal havuzlara,saunaya ve daha bir çok yere asla eşinle bile giremezsin. restoran hariç her yer haremlik selamlık şeklinde, dışarıdaki açık havuzu nedense sadece erkekler kullanıyor, kadınlar girmiyor. oda temizliğinden hiç bahsetmek bile istemiyorum., evet odalar dışarıdan derli toplu görünüyor ama kaldığımız 5 gün boyunca kirli bardaklar bir kez bile değiştirilmedi. iş için kaldığımızdan dolayı seminer aralarında normalde çay ikramı olması gerekiyordu. sırf ücretsiz diye onu bile ara bitimine 1-2 dakika kala getiriyorlardı. böyle de küçük hesaplar peşinde koşan bir otel. kimseye tavsiye etmiyorum. bu otel çıtayı o kadar düşürdü ki kızılcahamamda çok daha güzel oteller eminim ki vardır.
  • kızılcahamam'da yer alan ve doğası harika olan termal otel. odaları temiz, çevresi düzenli ve yemekleri oldukça güzel. odanızın camını açıp gördüğünüz orman manzarası ve müthiş orman kokusu tüm yorgunlukları unutturan cinsten. her yaşa hitap ettiğini ve güzel vakit geçireceğinizi düşünüyorum. benim beklentilerimi karşıladı ve güzel bir tatil gerçekleştirmiş olduk.