2796 entry daha
  • her kadının hayallerindeki erkek
  • aradığım erkek tipidir . beni bul bebeğim .d
  • siz devam edin beyler, ütü yapmayı bilmediğim için ben elendim.
  • +1
  • çamaşırı az önce aşmış biri olarak; tek yaşayanlar için rutin ev işleridir.
  • gayet normal olan, hiç şaşırılmayacak, gayet olağan karşılanacak bir durumdur. abartılacak ne var, farklı yerlere çekmeye ne gerek var. lütfen!
  • öyle bir algı oluşmuş ki sanki adam bunları yaparken kadın yan gelip yatıyor.

kadınlar sizin hizmetçiniz değil. önce bu konuda bir anlaşalım.

evet çalışıyor kendi paramızı kazanıyoruz. ama kadınlar çalışmadığında nah alırsınız ev, nah alırsınız araba. hayat pahalı normal standartlarda bir hayat istiyorsanız kadın da çalışacak.

kadının bu hayatta omzuna yüklenmiş bir sürü yük varken de bunları yapacaksınız. yapmak zorundasınız. bu bir tek evli erkekler için geçerli değil. bekar ve ailesi ile yaşayan erkekler için de geçerli. anneniz bir yerde çalışmıyor olsa bile ev hanımlığı en ağır işlerdendir.

gece gece insana feministlik yaptırıyorsunuz ya. yıl olmuş 2019 adam babanızın rahatlığını bulamayacaksınız diyor.
  • hanımına kıymet veren erkektir.
  • tek yaşayan erkektir.
    her pazar günü sırasıyla; çiçeklere su veriyorum, kuşun kafesini temizliyorum, yerleri süpürüp paspaslıyorum ve son olarak çamaşır ve bulaşık makinesini çalıştırıyorum. alışkanlık haline geldi artık, askerlikten kalan bir alışkanlık aslında.
  • ütü hariç benim. artı olarak yemek yapıp yerleri silme ve toz alma kısmı lütfen haneme yazılsın.
2838 entry daha
hesabın var mı? giriş yap