şükela:  tümü | bugün
2841 entry daha
  • sevişirken aşkım saçım der.
  • karısını seven ailesine düşkün erkektir.
    evlendiği kadının en büyük şansıdır. çocuklarına da iyi örnektir...
  • bunlardan biride benim.

not : bekarım :)
  • bunlara ve çok daha fazlasına ek olarak; karımın sırtını da keseliyorum, duştan sonra da uyutucu masaj. var mı arttıran?
  • vallahi bir haftadır evde tekim, ailemle yaşıyorum. tüm işler bana kaldı. bir haftadır başlıkta tarif edilen erkek benim !
  • kızlar çok da ümitlenmeyin, böyle erkekler tabii ki de var ve benim eşim de bunlardan bir tanesi, ama şöyle bir gerçek de var: erkekler asla evin ihtiyaç durumuna, sana yardımcı olması gerektiği anda falan yapmazlar bunları. kendileri uygun gördükleri ve keyiflerinin geldiği zamanda yaparlar.
    dolayısıyla sen evini silmiş, süpürmüş, toz almış ve her yeri bal dök yala yapmış olduğun günün sabahına, adam ütü masasını çıkarmış ortalığa çamaşır tozu yayarken uyanabilirsin. o yüzden en iyisi mi bırak o yapmasın, yeter ki senin düzenin bozulmasın.
    6 yıldır evliyim ve aksini yaşamadım, çok nadir gerçekten yardım etmek için yapmıştır (o anda onun da temizlik keyfi gelmiştir şansıma). onun dışında bildiğini yapar ve bazen yardımından çok zararı olur.
  • ezik,lüpmen,vasat
    bdsm’ci erkektir.

not:şaka harbi erkektir.
    liseyi yurtta,
    üniversiteyi ise tek başına eve çıkarar geçirmiştir.
  • tamam la yeter aq, burdayız işte.

içinde bulunmaktan hiç de memnun olmadığım durumdur.
  • yerleride siler arada evi supurur ara sirada bulasik makinesini bosaltir.
  • bekar erkektir.
    bir de fakir erkek olabilir.
    (bkz: ben)
23 entry daha