267 entry daha
  • çevirmek lazım. çevirmezsen içinde kesinlikle bir şey kalır. kaçınılmaz yapmalısın.
    ek olarak çamaşır makinasının kapağını içten ve dıştan silmek.
  • ya bu mükemmel bir eylem. her yaptığımda isyankar bi kaç iç çamaşırını yakaladığım gibi herkes akıllı olsun diye uyararak kovaya dolduruyorum. (bkz: zevk alınan ufak sapıklıklar)

lakin geçenlerde kurutma makinası aldık. * bundan çıkan çamaşırları aldıktan sonra çamaşır makinesinde yaptığım gibi kazanı bi tur döndereyim de bağzı çıkıntılarla hesaplaşayım dedim kendimden emin bir şekilde. yalnız kazanı haktırmamla beraber kolum olduğu yerde kaldı. noluyo diye bi daha abandım ama yok yani dönmüyor. 'dokunma beyim çocuklarıma' der gibi bakıştık bi süre kurutma makinesiyle. meğer bu makinelerin kazanı çamaşır makinesi gibi dönmüyormuş boştayken. vay anasını yaa dedim, dönmeyen kazan mı olurmuş! hiç yakıştıramadım.

yetkililere seslenmek istiyorum; bunu düzeltsinler. böyle olmaz kazan dediğin dönmeli.
  • (bkz: yapma volkan)

tanım: makinenizin mekanik aksamına zarar verebilecek ritüel.
  • oraya buraya yapışan çorap varsa ortaya çıksın hareketidir.
  • kazanın ücra köşelerine yapışan çamaşırları saptamak içindir.

çok anlam yüklenecek bir eylem değildir.
  • kazı kazandan boş dönersin, kazan çevirme seni asla eli boş göndermez.
    kazandıran eylemdir.
  • zamanında çok severdim bu mereti gerçi pek birşey değişmedi gizliden gizliye hala seviyorum
  • hatta bunu yaparken hafif çekinip elimizi motora falan bi yere kaptırmayalım diye de içten içe bir tırsıntı da olmuyor değildir.
  • insanın sadece kendinin yaptığını sandığı eylemlerdendir ya da ben öyle zannediyorum (swh).
126 entry daha
hesabın var mı? giriş yap